Skocz do zawartości
Forum

Nerwica F 41 i ból....


Gość kamilos01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilos01

Około 1,5/2 tyg temu napad paniki po 2-3 stresujących miesiącach, od tego czasu naprzemienny  ból pod prawym i lewym żebrem i raz na jakiś czas bóle brzucha. Po 3 dniach poszedłem do psychiatry, stwierdził nerwica F41 i terapia poz-beh. Nerwicy towarzyszy mi głównie biegunka , którą mam zawsze gdy się stresowałem. Sprawdzałem brzuch i nie mam nic powiększonego z lewej i prawej strony. Gdy jestem w ciągu dnia czymś zajęty np . studiami to raczej nie odczuwam żadnych dolegliwości. Od tamtego czasu wypróżniam się cześciej  - nerwica i zasługa herbat i diety z duża ilością błonnika. Wcześniej przed atakiem paniki raczej nie czułem żadnych objawow, ciezko stwierdzić ale raczej na 90% nie. Miesiąc temu wynająłem mieszkanie, materac w nim jest bardzo miękki i bolą mnie po nim plecy jak i moją dziewczyne. Przepytałem dziewczyne, wcześniej się na takie rzeczy nie skarżyłem. Warto dodać, że zawsze w stresie miałem biegunki.

Wczoraj lekarz na e-wizycie po zdjęciach stwierdził włókniaka miękkiego na jądrze, zmiany w tym obrębie nie ma dosłownie nic oprócz tego, że to tam jest nie występuje dodatkowo.

 

Moje suplementy oleje i herbaty. Kompleks witamin KFD (od 3-4dni), lion's mane mushroom (od 3 dni), olej z ostropestu (ok tydzien) olej lniany( ok tydzien) olejów nie pije co dziennie,  kurkumina 1000mg (od wczoraj), co dziennie pije herbate ale wybieram naprzemiennie, ogólnie pije ; czystek,melisa,mieta,rumianek,ostropest plamisty,pokrzywa.

 

Teraz 2h mialem zajecie i nic nie czułem, ogolnei zauwazylem ze jak mam zajecie i nie mysle i nei siedze to nic mi nie jest i niczego nie wymyslam? sam juz nie wiem !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...