Skocz do zawartości
Forum

Ciemniejszy śluz z pochwy


ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie opisałas dokładnie struktuty śluzu. Jeżeli ma inny kolor i jest zważony ( tak jakby serkowaty), kleisty lub inne dotychczasowe zmiany to mozliwe, ze sa to upławy. Miałam ten sam problem i radze się skonsultować z lekarzem ze wgledu jakie moga byc nie przyjemne skutki. Jeżeli się wstydzisz lekarza to mozesz bez problemowo poprosic o wizyte u kobiety. Jest tez inna opja, że mozesz byc przed lub po miesiaczce i to jest całkiem normalne że zabarwienie jest inne. Nie denerwuj sie i idz do lekarza, nie ma sie co bac on Ci tylko pomoze :)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Ja mialam uplawy. Balam sie pojsc do lekarza bo to byla moja pierwsza wizyta. Gdy sie wkoncu zdecydowalam i zebralam na odwage okazalo sie, ze mam wynik z cytologii w gr. 2. ( czyli zapalenie itp) LEkarz mi powiedzial, ze mam nadrzerke. Leki tego niestety nie wyleczaja wiec musze to zrobic zabiegowo. Do dzis mam z tym problemy. Jezeli jeszcze nie doszlo do stanu zapalnego to idz do lekarza. Bo jezeli ich nie leczysz to wlasnie sie robia powazniejsze klopoty tak jak mi. Zmien lekarza jezeli Ci facet nie odpowiada. Powinien Ci przepisac leki dopochwowe i po klopocie. Musisz bardzo uwazac i dbac o miejsca intymne. Szczegolnie w chlodne jak teraz dni. Przeziebienie jajnikow to nie zabawa!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...