Skocz do zawartości
Forum

Dobre garnki


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

powiedzcie mi, jakie są dobre garnki na kuchenkę indukcyjną? Chciałam sobie w końcu zmienić moje garnki, mają już 8 lat i są lekko mówiąc w średnim stanie. Nie chciałabym zbyt dużo wydawać, wiadoma sprawa, ale jednak chciałabym coś porządnego. Trafiłam na zestaw garnków ranking ale i tak nie mogę się zdecydować jakie wybrać. Może ktoś z Was używa jakiś fajnych, porządnych, w dobrych pieniądzach i poleci?

Odnośnik do komentarza

Garnki mają oznaczenia - na spodzie z reguły, ale także w sklepie czy na aukcji powinno być to zaznaczone. Nie każde garnki pasują na kuchenkę indukcyjną - pamiętaj o tym i sprawdź dobrze przed zakupem, aby potem nie było niespodzianek:/ No i najpierw ustal sobie, jakie garnki potrzebujesz i ile (rozmiary, litraż). No i warto może od razu, oczywiście jak potrzebujesz, poszukać kompletu z patelnią od razu? ?
Ja mam Tefala - czarne, nie kojarzę nazwy, ale sprawuja się dobrze- mam je około 2 lat.

Odnośnik do komentarza

Ja dostałam raz garnki na urodziny - prosiłam o garnki na indukcję...oczywiście nie dostałam takich i mi "odskakiwały" od kuchenki, oczywiście nie działając:/ Zwrócić nie można już było - więc oddałam je siostrze...

A sobie kupiłam garnki Gerlacha - zawsze o nich marzyłam:) Kojarzyły mi się z niezawodnością i solidnym wykonaniem i powiem Wam, że takie są!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...