Skocz do zawartości
Forum

Intuicja, przewidywanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy zdarzyło się Wam coś w rodzaju przewidywania przeszłości? Mieliście odczucia które się sprawdziły? Macie sposoby na to aby funkcjonować w takim stanie?

Mi takie sytuacje przytrafiają się często, chyba nawet codziennie i to po kilka razy się zdarza. Czasami są słabe a czasami bardzo silne, tak jak np dziś. Cały dzień byłam nerwowa, spięta. Prawdopodobnie tylko dzięki medytacji potrafię jako tako funkcjonować, myśleć logicznie.

Da się z tym żyć bez większego uszczerbku? Jak nad tym zapanować aby nie nadwerężały psychiki? Dla mnie jest to bardzo męczące, mimo iż tak mam już dość długo nadal nie potrafię z tym funkcjonować, co i rusz wybija mnie z rytmu.

Odnośnik do komentarza

To jest nic innego jak szybka analiza danych. Cos jak, gdy wchodzisz do mieszkania, a juz wiesz, ze to jest to a nie ma na to logicznych argumentoow. Mozg juz zanalizowal gdzie wschod, gdzie zachod, ktore pietro, czy jest halas, jacy sa sasiedzi i wyplul informacje szybciej niz w sekunde. A potem my dopiero swiadomie rejestrujemy fakty. Powoli. Dziala super szybko, ale nie wolno tego pomylic z glupim przeczuciem, mysleniem zyczeniowym czy magicznym mysleniem. 

A mi intuicja powiedziala, ze pewien barbarzynca ma wielkie Cojones i sie nie mylila ?

Mowilam mu wiele razy, ze dla mnie jest bardzo meski, a najbardziej ma meski umysl, bo roznil sie od umyslow innych facetow tym, ze byl jakby ultra meski. Ale on mi nie wierzyl, no i polazl kajs w krzaki. Sam wybral, ze sie bedzie w tych krzakach meczyc, no i teraz sobie sam nakluwa kolcami skore i tak bedzie robil kolejne 10 lat.. 

Nawet mezczyzna mi bardzo pachnial, samcem, ale nie lubi jak sie tak go nazywa, bo to go uprzedmiatawia. A mi sie podobalo nazywa go dzikim zwierzem, Czy rzymskim wojownikiem, bo to take sensualne bylo dla mnie... 

A ja mu mowie, ze ma max meski mozg i sie jeszcze o tym przekona za zycia, na Bank. Ultra ultra. Przyciagnal kobieca samiczke na zasadzie przeciwienstw, ale cos mowil, ze lubi kobiety androgeniczne. Hmm.. 

No w kazdym razie spotkalam archetype meskosci nieswiadomy, chyba, meskosci swej jeszcze ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...