Skocz do zawartości
Forum

jaka jest najlepsza karma dla kota


Gość JoannaM

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Chciałabym zmienić karmę dla swojego kota bo na taką marketową nie za bardzo dobrze reaguje, a chciałabym przede wszystkim żeby był zdrowy jak najdłużej i aby dostarczała my wszystkich składników odżywczych. Może powiecie mi coś więcej na temat tego jaka karma dla kota rocznego będzie najlepsza i czy stawiacie na karmy suche, czy mokre?  Pozdrawiam i oczywiście czekam na konkretny z waszego doświadczenia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

W mojej opinii przede wszystkim warto kierować się składem aby karma nie miała zbóż, konserwantów i też składników które niestety ale utrudniają trawienie. Najlepiej według mnie mieszać karmy suche i mokre, jeżeli chodzi o sam wybór to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia też bardzo fajny artykuł, który porusza temat tego jaka najlepsza karma dla kota będzie najlepsza i jednocześnie w rozsądnych cenach. Sprawdzając też sobie wcześniej opinie większej ilości użytkowniczek ;)

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, creola78 napisał:

Czy ktoś z Was boryka się z alergią pokarmową u zwierzęcia? 

Hej, marka Empire ma karmy hipoalergiczne. Najczęściej alergizuje kurczak. Jeśli potrzebujesz karmy która nie alergizuje to zachęcam do kontaktu z producentem Empire a oni doradzą jak karmić

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem przede wszystkim powinniście kierować się składem karmy, żeby nie miała zbóż. Jeśli zdecydujecie się na ten wariant, to tutaj zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzenie suszonej karmy z Doliny Noteci właśnie dla kotów, my już przeszliśmy na tę karmę z naszym psem i świetnie, że pojawiła się wersja dla kotów.

Odnośnik do komentarza

Mój kot pokochał suszoną karmę z Doliny Noteci. Zainteresowało mnie to, że jest to nowość i postanowiłam kupić ją dla mojego kotka, a on od razu ją polubił:-)
Oczywiście jest ona nie tylko smaczna, ale również zaspokaja potrzeby naszego kota, ponieważ zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Smakuje mojemu kotu. Dzięki Dolinie Noteci nie musimy już się martwić o żywienie naszego kota.

Odnośnik do komentarza

Trzeba niestety zawsze dokładnie analizować składy...

1. "produkty pochodzenia zwierzęcego" to nie mięso! to może być tak naprawdę wszystko, pióra, sierść, kopyta... ?

2. zagadka matematyczna:

Mamy saszetkę 100g i opis: Produkty pochodzenia zwierzęcego 30% (w tym kurczak 4%).

Ile gram kurczaka znajduje się w saszetce?

Niestety nie, nie 4g. Te 4% oznacza, że w produktach zwierzęcych jest 4% kurczaka, czyli:

30g produktów z czego 4% to kurczak

tadam! mamy całe 1,2g kurczaka ?

 

--

porównywarka cen karmy dla kotów i psów https://felicana.pl/

Edytowane przez feryenne
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...