Skocz do zawartości
Forum

Czy będa mnie pamietac jak pojde zanieśc do tej firmy drugi raz CV


Rekomendowane odpowiedzi

Chce isc do pewnej firmy zlozyc ponownie CV jest do dosc duza firma caly czas przyjmuja ludzi. Bylam juz tam ponad rok temu ale powiedzieli mi ze mnie nie zatrudnia ( juz nie bede podawac powodu) ale rozmowy nie bylo. Doslownie spojrzala okiem na cv i tyle. Chce isc sprobowac jeszcze raz tam zaaplikowac ale mam pytanie czy ona bedzie mnie pamietac ze ja juz tam bylam? Po takim czasie albo jest taka mozliwosc ze wtedy powiedziala ze nie moge tam pracowac ze mam isc sobie "do sklepu" jak to powiedziala, to jest mozliwosc ze ona napisala sobie gdzies moje dane lub cos zeby wiedziala ze nie ma mnie przyjmowac do tej pracy? Chodzi mi o to ze jak pojde z tym CV chce zaryzykowac moze sie uda tym razem a nie chce zaliczyc wtopy, ze mi powie na wejsciu mnie rozpozna i powie ze " a pani juz u nas była pania kojarze niestety nie zatrudnimy pani" i nawet cv by nie wziela odemnie. I bym wyszła na głupka bo chyba ze wstydu bym sie spaliła. Jedni mowia ze nie powinna mnie pamietac jak tyle ludzi sie przewija i po takim czasie ale sama nie wiem..

Odnośnik do komentarza

Pytalas juz o to kilka tygodni temu. Nie bedzie cie pamietac, za duzo ludzi w biurach sie przewija by zapamietac jedna ktora tam byla tylko przez chwile. Gdybys byla prezesem duzej firmy, to by cie zapamietala.

Jesli sytuacja mialaby sie powtorzyc, zapytaj jej o co chodzi z twoim cv, bo wiesz, mowic gdzie ty masz pracowaco to ona sobie nie moze. Chesz zlozyc cv i juz, jej obowiazkiem jest je przyjac i przekazac do odpowiedniej osoby.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...