Skocz do zawartości
Forum

Bez stanika


Gość JaMajka

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie, uwielbiam ten czas gdy można chodzić bez stanika. Polecam, piersi wcale nie obawiają. Chodzę od kilku lat i wręcz stały się bardziej jędrne, gładkie i kształtne. Rozmiar wizualnie też jakby się powiększył. Polecam spróbować wolności ?

Odnośnik do komentarza
Gość Viana79

Od zeszłorocznego urlopu nie chodzę w staniku i mi się to bardzo spodobało. Teraz mnie nic nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera a skóra oddycha. Polecam zrzucić rusztowanie,piersi za to podziękują. Nie widzę aby obwisły, wręcz przeciwnie, dużo lepiej się prezentują.

Odnośnik do komentarza

W tak ciepłe dni jak dziś bez stanika po prostu wygodniej i zdrowiej dla piersi. Kto był kiedyś na plaży naturystów to wie jak wiele daje przyjemności chodzenie bez ubrań, dodatkowo ślicznie można sobie całe ciało opalić.

Odnośnik do komentarza

Chodzenie bez stanika polecam, warto spróbować. Mi tak dużo wygodniej i podobno dużo zdrowiej dla piersi i skóry. Nagie opalanie super jest,próbowałam w tamtym roku . Tak ładnie opalonego całego ciała jeszcze nigdy nie miałam.?

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia85

Chodzenie bez stanika,plaże naturystów i nagie pływanie polecam z całego serca. Dużo przyjemniej i wygodniej a ciało oddycha całą swoją powierzchnią. Warto spróbować choćby dla pięknej opalenizny bez białych śladów ?

Odnośnik do komentarza
Gość Bożena Kowalczyk

Bez stanika wygodniej i zdrowiej dla skóry.Od kilku lat już nie używam i widzę wiele plusów w wyglądzie piersi. Są nawet jakby trochę większe i mają ładniejszy,pełniejszy kształt. Nie obwisły , wręcz przeciwnie, stały się nawet bardziej jędrne niż gdy chodziłam w staniku. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...