Skocz do zawartości
Forum

Jak sie podniesc z usrania kobiecego


Gość prawiczek41

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prawiczek41

Całe życie byłem obiektem pastwień sie psychicznych kobiet nademną - 99% przez internet, były to odrzucenia seksualne, odrzucenia miłosne(kiedyś), różne babskie frazesy robiące ze mnie głąba czy prymitywa, zboczeńca, miliony salw śmiechów babskich ze mnie i przerzucanie mnie w kamerkach, różnorodne antymęskie stwierdzenia od kobiet, których nie jestem w stanie ogarnąć, ale np. mówienie, że mężczyzni wykorzystują kobiety, że mężczyzni nie maja uczuc, a myślą o seksie, czyli wstretne brednie służące kobietom, które musiałem nosić czy to w swoim sercu, czy w ciele, bo zła energia promieniuje na wszytko, prawie nigdy nie wyspać się.
Czuje sie jak po obozie koncentracyjnym, spędziłem własciwie to swoje życie w swoim pokoju zahukany przez kobiety- wstretne baby złośliwe, nie posiadajace umiaru.

Odnośnik do komentarza

Uważam że kobiety mają łatwiejszy start od mężczyzn. Właściwie komfortowy start w przeciwieństwie do mężczyzn. Od najmłodszych lat mają darmowy seks, a właściwie seks wraz z różnymi korzyściami od meżczyzn np. pieniądze, a mężczyźni często muszą czekać na inicjacje seksualną, często mając dopiero kilkadziesiąt lat, a w kulturze tzw. antypedofilii nawet nie mogą już uzupełnić braków z niespełnionej nastoletniej seksualności.

Odnośnik do komentarza

Niewiem, co mam robić, jestem w szczytowej desperacji, od kilku lat nie napisała żadna do mnie na faceboku, na serwisach towarzyskich są same prostytutki(kiedyś jak byłem ładniejszy, co prawda napisała do mnie jakaś, ale okazało sie że 100-wke bierze). Na kamerkach losowych są same małolaty, więc nie ma co sie tam pokazywać mając przeszło 2 razy więcej lat, do psycholożki nie mam po co iść ze swoim problemem, bo one incelami sie nie zajmują. Do tej pory nie mogłem nawet pisać na forach. Nie mam siostry, ani brata, ani nigdy nie miałem, matke mam nie ciekawą - ostatnio takie fajne drzewo obciachała i wygląda jak 'piorun w miotłe strzelił'. Nie mam gdzie pójść i co zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...