Skocz do zawartości
Forum

naturalna pielęgnacja jakie kosmetyki ?


Gość Alinna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim ? ostatnio sporo czytam na temat naturalnej pielęgnacji i mam ochotę spróbować. Do tej pory kosmetyki do pielęgnacji twarzy kupowałam zwykle w drogeriach a na dodatek brałam to co akurat było na promocji. Bez przemyślenia i niestety bez większych efektów ? szukam naprawdę skutecznych ale i bezpiecznych kosmetyków. co polecacie? co się u Was sprawdza?

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2022 o 13:10, Gość Alinna napisał:

Hej wszystkim ? ostatnio sporo czytam na temat naturalnej pielęgnacji i mam ochotę spróbować. Do tej pory kosmetyki do pielęgnacji twarzy kupowałam zwykle w drogeriach a na dodatek brałam to co akurat było na promocji. Bez przemyślenia i niestety bez większych efektów ? szukam naprawdę skutecznych ale i bezpiecznych kosmetyków. co polecacie? co się u Was sprawdza?

jak zależy Ci na dobrym składzie to poczytaj o kosmetykach do pielęgnacji twarzy z Muldream ( to jest właśnie ta wspomniana już wyżej pielęgnacja koreańska). ja używam tych produktów od kilku miesięcy, bardzo dobbry stosunek jakości do cen ?można je kupić w e-sklepie firmy albo w drogeriach Douglas ?

Odnośnik do komentarza

Najlepsze naturalne kosmetyki wegańskie? To na pewno te z https://www.herbapol-polana.com/ . I nie ma znaczenia jaki masz rodzaj cery, są odpowiednie nawet do tej wrażliwej i delikatnej. Seria nawilżająca moja ulubiona, z czerwonej kupuję płyn micelarny jeszcze i krem pod oczy. Na stronie możecie sprawdzić dokładnie jak działają te kosmetyki a w e-sklepie zamówić w promocyjnych cenach. 

Odnośnik do komentarza

Poniekąd ja jestem przekonana, ze raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć jak sam właściwy wybór kosmetyków w naszym życiu jest ważny i ja jestem zdania, ze również bardzo ciekawą opcją są kosmetyki na bazie CBD. Jeśli jeszcze ktoś o tym nie słyszał to na pewno w artykule https://businesswomanlife.pl/cbd-w-kosmetykach-jak-to-dziala/ te kwestie zostały bardzo fajnie wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza

 Jeśli chcesz zadbać o swoje ciało z naturalnymi i ręcznie robionymi kosmetykami, to nasz sklep "Alchemia Natury" jest dla Ciebie idealnym miejscem. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór produktów, takich jak kremowe masła do ciała, peelingi, maseczki oczyszczające, mydła, bomby i sole kąpielowe o różnych zapachach. Każdy z naszych produktów jest starannie przygotowywany przez nas z pasją i dobieraniem odpowiednich składników, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty. Nasze kosmetyki są unikalne i niepowtarzalne, ponieważ produkujemy je w małych seriach z największą dbałością o szczegóły. Jako specjaliści w dziedzinie chemii, posiadamy wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć skuteczne i bezpieczne kosmetyki dla Twojego ciała. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu https://alchemianatury.pl/ i wyboru produktów, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...