Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem czy dam rade w nowej pracy ;/ opis niżej


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w nietypowej sytuacji. Otóż znalazłam oferte pracy gdzie mogą przyjąć mnie tak naprawde od zaraz bo szukaja pracownikow cały czas i dostalam informacje ze zanosze cv i za kilka dni ide do pracy. Jest możliwosc przyuczenia itp. Ale sprawa wygląda tak jest to duży zakład produkcyjny, i cały czas waham sie czy podjąc prace tam,mimo że jest to teraz jedyne miejsce pracy gdzie dostane ją bez doświadczenia i nawet umowa o pracę. Ale problem wygląda następujaco : ja jestem osobą ze tak powiem wrażliwa i nie wiem jaka jest tam atmosfera jacy ludzie itd. nigdy nie pracowałam w takim zakładzie. Najbardziej boje sie tego ze nie dam rady "psychicznie" ze po 2 dniach juz bede bała sie tam isc ? w takim sensie , że nie dam rady nerwowo. Nie boje sie tego ze nie dam rady sie nauczyc bo pracuje tam ponad 3 tys. Ludzi i mysle ze kazdy dał rade to ja też dam, ale boje sie tego że niewiadomo na kogo trafie i jak juz podpiszę umowe bede musiala pracowac a ja bede miała dość bo dwoch dniach. Tym bardziej ze dlugo szukam pracy i bardzo mi na niej zależy ale cały czas sie waham isc z tym cv nie chce poźniej żałować i chodzić znerwicowana do pracy tym bardziej kiedys bylam ofiara mobbingu.  Ale z drugiej strony zawsze moze sie udac i byc dobrze. Wiem moze troche przesadzam ale nie wiem jak pokonac ten strach i isc ;/

Edytowane przez Nikaa1207
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Nikaa1207 napisał:

Jestem w nietypowej sytuacji. Otóż znalazłam oferte pracy gdzie mogą przyjąć mnie tak naprawde od zaraz bo szukaja pracownikow cały czas i dostalam informacje ze zanosze cv i za kilka dni ide do pracy. Jest możliwosc przyuczenia itp. Ale sprawa wygląda tak jest to duży zakład produkcyjny, i cały czas waham sie czy podjąc prace tam,mimo że jest to teraz jedyne miejsce pracy gdzie dostane ją bez doświadczenia i nawet umowa o pracę. Ale problem wygląda następujaco : ja jestem osobą ze tak powiem wrażliwa i nie wiem jaka jest tam atmosfera jacy ludzie itd. nigdy nie pracowałam w takim zakładzie. Najbardziej boje sie tego ze nie dam rady "psychicznie" ze po 2 dniach juz bede bała sie tam isc ? w takim sensie , że nie dam rady nerwowo. Nie boje sie tego ze nie dam rady sie nauczyc bo pracuje tam ponad 3 tys. Ludzi i mysle ze kazdy dał rade to ja też dam, ale boje sie tego że niewiadomo na kogo trafie i jak juz podpiszę umowe bede musiala pracowac a ja bede miała dość bo dwoch dniach. Tym bardziej ze dlugo szukam pracy i bardzo mi na niej zależy ale cały czas sie waham isc z tym cv nie chce poźniej żałować i chodzić znerwicowana do pracy tym bardziej kiedys bylam ofiara mobbingu.  Ale z drugiej strony zawsze moze sie udac i byc dobrze. Wiem moze troche przesadzam ale nie wiem jak pokonac ten strach i isc ;/

 

Odnośnik do komentarza
Gość Gosc dania

Strach przed czyms nowym jest calkowicie normalny I zrozumialy.

Dlaczego mialabys nie isc do tej pracy, mozesz sie wiele nauczyc a kazde doswiadczenie czegos uczy.

Jesli jest tam tak wiele osob, to mozesz spodziewac sie zarowno nieprzyjemnych jak I przyjemnych zdarzen. Wazne, to skupic sie na swoich obowiazkach bo za to co placa, wykonywac je jak najlepiej I cieszyc sie z zarabianych pieniedzy.

Ludzie w tej pracy tez chca milo spedzic czas, wiec pozytywnych ludzi spotkasz wiecej niz negatywnych ucz sie ludzi, wysluchaj ich historii a bedziesz lubiana. Kazdy chce opowiedziec swoja historie. Nawet hydraulik ktory byl dzis u mnie, chcial opowiedziec mi swoja historie. To fantaztyczne, ludzie sa bardzo ciekawi.

Ciesz sie ze masz szanse poznac cos nowego, niej wiare ze zycie przyniesie co jeszcze wiecej dobrego.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Nikaa1207 napisał:

 

Tak tylko najgorsze jest to ze mowia ze atmosfera taka wlasnie "tragiczna" ze jeden drugiego podpieprza itd ale wiadomo ludzie rozne bajki pisza ale probuje sie teraz dowiedziec czy naprawde tak jest bo wlasnie tego bym nie wytrzymala. Bo nie dosc ze praca ciezka bo wlasnie na takie stanowisko bym miala isc ale to nie problem to z drugiej strony by mnie mieli dreczyc i jeden na drugiego krzywo patrzec to naprawde po dwoch dniach bym miala dosc... ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.01.2022 o 19:32, Nikaa1207 napisał:

ja jestem osobą ze tak powiem wrażliwa i nie wiem jaka jest tam atmosfera jacy ludzie itd

Poszukaj opinii w Internecie. Przede wszystkim nie wkręcaj sobie niczego za w czasu, nie żyj w lęku z powodu gdybania. Idź z pozytywnym nastawieniem i wiarą w siebie. A wtedy wszystko sie ułoży. 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...