Skocz do zawartości
Forum

czy tatuaże są modne ?


Gość dominikaz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maadzialena
W dniu 24.01.2022 o 13:07, Gość dominikaz napisał:

cześć Wam ? co sądzicie o tatuażach ? warto je robić ? kiedyś były bardzo na topie, każdy chciał je mieć. ja wtedy byłam jeszcze za młoda na to by je sobie robić... teraz już mogę i tak się zastanawiam czy warto ? 

nie patrz na modę tylko na fakt, czy faktycznie chcesz mieć taki tatuaż czy nie ? a jak się zdecydujesz i bedziesz szukać dobrego studia to od siebie mogę Ci polecić Jah Love Tattoo z Warszawy - najlepsi ?

Odnośnik do komentarza
Gość dominikaz
1 godzinę temu, Gość Maadzialena napisał:

nie patrz na modę tylko na fakt, czy faktycznie chcesz mieć taki tatuaż czy nie ? a jak się zdecydujesz i bedziesz szukać dobrego studia to od siebie mogę Ci polecić Jah Love Tattoo z Warszawy - najlepsi ?

nie no to jasne, tatuaż chce mieć, chodzi to za mną już od kilku lat. mieszkam pod warszawą więc dojazd do stolicy to zaden problem, dziękuje za namiar. sprawdziłam tak na szybko i widze, ze w tym studiu pracuje wiele osób, do kogo warto się zapisać ?

Odnośnik do komentarza
Gość Maadzialena
W dniu 3.02.2022 o 13:01, Gość dominikaz napisał:

nie no to jasne, tatuaż chce mieć, chodzi to za mną już od kilku lat. mieszkam pod warszawą więc dojazd do stolicy to zaden problem, dziękuje za namiar. sprawdziłam tak na szybko i widze, ze w tym studiu pracuje wiele osób, do kogo warto się zapisać ?

wiesz co trudno powioedzieć bo w sumie nie wiem co planujesz sobie zrobic ? kazd a zosob pracujacych w studiu specjalizuje się w czymś innym. najlepiej zadzwoń i na recepcji na pewno Ci kogoś odpowiedniego doradzą ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...