Skocz do zawartości
Forum

Co zrobic zeby facet zmadrzal i mnie sluchal


Gość Jakak

Rekomendowane odpowiedzi

Byc moze to jest niemozliwe, ale mam nadzieje ze zmadrzeje. Ja jestem prymuska po jednej z lepszych szkol w PL, wielkie osiagniecia w nauce, dobre checi i madrosc jeśli chodzi o zwiazki. Facet pochodzi z patologii, szkola specjalna a i tak sie rzadzi. Znajomosc prowadzi do samego konca. Zalezy mi wiec chce ale nie wiem jak wywrzec ba nim wplyw. Powinnam byc wzorem do nasladowania a nie jestem. Jesli odejde to bedzie skamlal wiem to. Jak z głupiego zrobic madrego człowieka i  sprawic by byl zapatrzony a jesli sie nie da to jak mimo jego fochow i ciiszy mu pocisnac tak by zabolalo? Macie pomysl??? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.01.2022 o 18:34, Gość Jakak napisał:

Zalezy mi wiec chce ale nie wiem jak wywrzec ba nim wplyw.

Skoro Ty taka prymuska i najlepsza, to czemu zależy Ci akurat na nim? Czy dlatego właśnie, aby móc manipulować i owijać sobie go wokół palca robiąc z niego podnóżka? Lubisz rządzić i trzymać władzę? 

W dniu 23.01.2022 o 18:34, Gość Jakak napisał:

Powinnam byc wzorem do nasladowania a nie jestem

Musze Cię rozczarować, ale z takim podejściem lepiej, abyś wzorem nie była ?   Masz prawdopodobnie przerośnięte Ego i trudno Ci znieść, że ktoś może Cię nie traktować jako wzór... to boli? 

W dniu 23.01.2022 o 18:34, Gość Jakak napisał:

Jak z głupiego zrobic madrego człowieka i  sprawic by byl zapatrzony a jesli sie nie da to jak mimo jego fochow i ciiszy mu pocisnac tak by zabolalo?

A jak z przemądrzałego zrobić normalnego i sprawić by był mniej zapatrzony w siebie? A jeśli sie nie da, to mimo obrazy majestatu tak pocisnąć, by zabolało? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jak uda Ci się z głupiego zrobić mądrego  to dostaniesz nagrodę Nobla. Ale zanim to nastąpi, to musisz wiedzieć, że osoba upośledzona, ma dysfunkcje mózgu i pewne umiejętności są dla niej nieosiągalne. Nie pojmuje pewnych zjawisk, emocji, nie umie myśleć abstrakcyjne ,nie rozumie niczego co nie jest praktyczne i namacalne. Sposób myślenia i rozumiwania jest prosty . Idź do psychologa  to może cie oświeci, że nie zrobisz z niego nukowca, bo on sam takiej potrzeby,ani nie widzi ,ani nie rozumie. 

Odnośnik do komentarza

A co kurwa zrobić żeby żona która łapie mnie na dymaniu dziewczyny uwierzyła, że to nie jest to co ona widzi ?

Dylematy rozumienia przez ułomnych  rzeczywistości są nie do zniesienia.

Problem próbował rozwiązać pewien pijak który przytulony do słupa latarni darł się do niego: Ja cie kurwa nauczę !

ja cie kurwa wreszcie nauczę !

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Marta napisał:

Polecam chodzenie na golasa. Nic nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera a facet słucha mnie wtedy zawsze ?

No tak. Ale lepiej niech wtedy w domu nic nie pracuje. Bo może ukochanemu uciąć, wessać albo nawet urwać chuja.

Odnośnik do komentarza
Gość Goście 2

Coraz więcej pajaców na tym forum. Każdy pretekst jest dobry żeby popisać się głupotą. Jak nie macie nic mądrego do powiedzenia, to nie zaśmiecajcie wątków, bo wkrótce wszyscy stąd uciekną. To miejsce staje się śmietniskiem frustratów, którzy nie mając nic do powiedzenia, robią za trollów, bo nic innego nie przychodzi im do pustej głowy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...