Skocz do zawartości
Forum

iMed24 Kraków opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość asiuladomss

Placówka jest bardzo w porządku, teleporady działają fajnie, już kilka razy korzystałam i lekarz za kazdym razem punktualnie się ze mna kontaktował. A jesli chodzi o normalne wizyty polecam zapisy online (o wiele sprawniej to idzie niz przez telefon) :) 

Odnośnik do komentarza
Gość Borys2

zdecydowanie godna polecenia placówka w KRK ?  wiele razy się nadziałem na służbę zdrowia ale tu wszystko dziala jak w zegarku. w koncu nie ma problemu żeby umówić się na wizytę i w cale nie trzeba wisieć na sluchawce godzinami ?  personel miły pomocny, lekarze bardzo sympatyczni i znajacy sie na rzeczy. generalnie polecam 

Odnośnik do komentarza
Gość Sebastian88

Gdyby ktos jeszcze potrzebowal opinii na swiezo - jestem po wczorajszej pierwszej wizycie i na ten moment bardzo na plus:)+ Po ostatnich niemilych przezyciach z placowkami medycznymi jestem pozytywnie zaskoczony. Recepcja przemila, lekarz pediatra widac ze z powolania i super podejscie do dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Gość Marecccki3
W dniu 23.05.2022 o 14:32, Gość Mikolajjj napisał:

cześć poszukuje sprawdzonego kardiologa w Krakowie, ktoś może polecić jakąś dobrą przychodnie? może być prywatnie

Cześć, sprawdź w IMEDzie. Nie wiem jak teraz z terminami ale ja chodzę już od jakiegoś roku tam do p. Wojciechowskiej i bardzo polecam. W końcu trafiłem do lekarza który przeprowadził ze mną dokładny wywiad, zlecił badania i przede wszystkim zlecił odpowiednie leczenie. Ja polecam

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2022 o 14:32, Gość Mikolajjj napisał:

cześć poszukuje sprawdzonego kardiologa w Krakowie, ktoś może polecić jakąś dobrą przychodnie? może być prywatnie

dr hab. n. med. Wiktoria Wojciechowska. Super specjalista. Przyjmuje w imed24 na Życzkowskiego 29. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...