Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 29 stycznia odbyłam swój pierwszy stosunek. Stosunek polegał na tym że chłopak wszedł we mnie na dosłownie 40 sekund po czym wyszedł nie mieliśmy zabezpieczenia, 31 grudnia odbyliśmy również stosunek tylko ze on był zabezpieczony 2 prezerwatywami. Od tamtego czasu nie uprawialiśmy seksu. Po tygodniu dostałam dziwne brązowe plamienie po około tygodniu znikolo ono lecz pojawił się bardzo mocno biały śluz zrobiłam 2 testy ciążowe jeden 8 dni po stosunku a drugi 14 dni po stosunku i były obydwa negatywne. 20 stycznia powinnam dostać okres ale spóźnia mi się już 2 dni. Czy jest ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Tak, sex zazwyczaj jest powodem ciąży. Dość rzadko w sposob naturalny zachodzi się w ciąże nie uprawiając seksu.

Nie martw się niczym. Nie denerwuj się, tonę Twoim stanie nie jest wskazane. Powinnaś udać się do ginekologa położnika i założyć kartę ciąży. Gratuluję rozwijającego się pod Twym sercem dziecka!!

Odnośnik do komentarza

To już chyba powinnaś wiedzieć, że trzeba się zabezpieczać by nie doszło do zapłodnienia. W dni niepłodne nie zajdziesz w ciąże, ale czy wiesz na pewno kiedy je masz? Możesz wyznaczać płodność przy pomocy testera owulacyjnego na ślinę Afrodyta, polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...