Skocz do zawartości
Forum

Przeczytaj, może pomożesz...


Gość Kalinka

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, w tym poście nie proszę Was o diagnozę, bo od tego bedzie lekarz....tylko nie wiem który. 
W listopadzie zachorowałam na ostre zapalenie krtani. Silny ból, pieczenie i szczypanie w okolicy krtani i szyi był przez kilka dni. Było mi słabo i nie miałam ogólnie siły. Test na covid był negatywny a ja brałam antybiotyk. Niestety teoretycznie niby wyzdrowiałam, ale od tam tego czasu sukcesywnie zaczęły mocno powiększać się i boleć węzły chłonne na obojczykach. Potem poczułam je przy żuchwie, n na szyi i karku. Powróciły problemy z krtanią ale w mniejszym stopniu. I choć od listopada minęły dwa miesiące, kiepsko się czuję. mam słabe ręce. Do tego płytki krwi jeszcze w grudniu były 225 a dziś mam 149  i sukcesywnie rośnie mi MPV, P-LCR i PDV i  . Na płucu w RTG wyszła czarna plamka- podejrzenie guza lub naczynia 3mm. Lekarz rodzinny mnie ignoruje. Chcę iść prywatnie ale do kogo? Onkolog? Pulmonolog? Laryngolog? Dziś odebrałam częśc wyników. Martwię się i nie wiem do kogo sie zapisać, jakie badania zrobić...w poradni ogólnej totalna ignorancja. Prywatnie chciała bym wiedzieć gdzie się kierować i żeby mieć jeszcze jakieś badania. Rezonans? ale płuc czy krtani... Jestem załamana sytuacją, niewiedzą, takim podejściem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...