Skocz do zawartości
Forum

Dziwne uczucie


Gość Amelia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat i mam problem ze sobą od roku, nie mam pojęcia czy to od stresu czy czegoś innego ale w trudnych sytuacjach zaczynam się cała trząść, mam ochotę rozszarpać się, wbijam sobie pazniokcie w skórę i nie umiem się uspokoić, czasem dochodzi do tego płacz którego nie umiem powstrzymać, wyzywam siebie od najgorszych. Wie ktoś z państwa co mi może dolegać?

Odnośnik do komentarza
Gość Gosc dania

Nie wiem co ci dolega, mysle ze hormony. Ale zaskoczylo mnie, ze tak zle traktujesz sama siebie. 

Dla siebie powinnas byc nawiekszym wsparciem, tak jak dla najlepszej przyjaciolki, a nawet bardziej. Nikt lepiej cie nie wesprze, niz Ty sama. Zaprzyjaznij sie ze soba, polub ta osobe ktora widzisz w lustrze I obiecaj jej ze zawsze bedziesz stac za nia murem. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.01.2022 o 23:24, Gość Amelia napisał:

Witam mam 17 lat i mam problem ze sobą od roku, nie mam pojęcia czy to od stresu czy czegoś innego ale w trudnych sytuacjach zaczynam się cała trząść, mam ochotę rozszarpać się, wbijam sobie pazniokcie w skórę i nie umiem się uspokoić, czasem dochodzi do tego płacz którego nie umiem powstrzymać, wyzywam siebie od najgorszych. Wie ktoś z państwa co mi może dolegać?

Ja tak mam mam nerwice

Odnośnik do komentarza

Obawiam sie, że diagnozę może postawić psychiatra. Postaraj sie szczerze porozmawiać z rodzicami, aby zapisali Cię do lekarza. Skoro traktujesz sie w ten sposób to problem występował już lata temu i był zamiatany pod dywan ?  Potrzebujesz terapii i leków. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...