Skocz do zawartości
Forum

Gość o...p

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat i od kilku dni boli mnie brzuch czasem pod pępkiem lecz bardziej nad . Przedwczoraj w badaniach krwi wyszło coś co wskazywało na podejrzenie obecności pasożytów( nie pamiętam co to było lecz moja doktor zesłała mnie na badania) . Dzisiaj w szkolę gdy poszłam do toalety zauważyłam na majtkach jakąś plamę o kolorze pomiędzy jasno a ciemno brązowym. Troszkę się wystraszyłam. Gdy wróciłam do domu, na papierze zauważyłam troszkę ciągnąca się wydzielinę tylko że troszkę ciemniejszą niż wcześniej więc założyłam podpaskę. Niedawno sprawdziłam i było bardzo dużo tej wydzieliny (odcień brązowy) . Bardzo się boję że mam jakąś infekcję . Zdiagnozowano niedawno u mnie także uszkodzenie błony śluzowej żołądka . Bardzo się boję i potrzebuje odpowiedzi czy taka brązowa wydzielina może być spowodowana przez możliwą obecność pasożyta lub uszkodzenie błony śluzowej żołądka? A jeśli nie to może być to jakaś infekcja czy raczej czas przed-miesiączkowy. Podam też kilka informacji które mogą być istotne: Mam zaburzenia hormonu wzrostu(mam nisko rosłość) Kiedyś miałam miesiączke około 1,5 roku temu lecz od tego czasu nie mam do dziś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...