Skocz do zawartości
Forum

Bole pleców


Gość MARTYNA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni bolą mnie plecy. Ból jest wokół całej klatki piersiowej (niby to uścisk, niby kłucie) Do tego mam wrażenie, że piecze mnie skóra twarzy (jak po poparzeniu na solarium) ucisk w uchach, słabo mi się robi co chwilę i miewam drżenie rąk. Mam też nadkwasotę ? TK, rentgen klatki i badania krwi są ok. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, osborne.kuvalis napisał:
2 minuty temu, osborne.kuvalis napisał:

A co na to lekarz?

W szpitalu powiedzieli, że to skolioza kręgosłupa. A mój lekarz rodzinny uważa że to przepucjlina przełykowa. Przy ucisku na kręgosłup nie było by goraczki. 

 

Odnośnik do komentarza

MSM, witamina C, olej CBD 5 % decarboxylated w razie mocnego bólu na początku maść chłodzącą ...konopna mentholka extra kupiłem wszystko w jednej Aptece Konopna Farmacja w Poznaniu ale mają sklep online https://konopiafarmacja.pl/  jakby komuś było za daleko , codzienne ćwiczenie stożków rotatorów i codzienne rozciąganie mięśni klatki piersiowej i problemu nie będzie. Osobiście miałem nadszarpnięty lewy bark i miałem duże problemy na siłowni bo nie mogłem ćwiczyć barków a dodam że mam 54 lata. Po trzech miesiącach problem z barkami zniknął mimo że dalej chodziłem na siłownię i dalej ćwiczyłem barki mimo że po treningu piekło. Trening zaczynam zawsze od rozgrzewania stożków rotatorów a kończę rozciąganiem mięśni klatki piersiowej. Nie prawdą jest że z wiekiem musi się pogorszyć. Trzeba zapewnić dobrą syntezę kolagenu spożywając dużo witaminy C i siarki organicznej, olejek CBD i przede wszystkim zadbać o ruchomość bolesnych stawów robiąc ćwiczenia rozciągające. Teraz nie mam problemów nawet przy największym obciążeniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...