Skocz do zawartości
Forum

Czy mój chłopak jest szczery i wierny!


Gość nikaa1185

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam pewien problem w związku. Ja mam lat 21, chłopak 22. 

Jak poznawałam mojego chłopaka, czułam ze jest chłopakiem raczej ogarniętym, który nie ogląda się za łatwymi pannami. Kiedy zaczęliśmy być razem, czułam to samo, ufałam mu, nie czułam potrzeby kontroli go/sprawdzania telefonu itp. Przeprowadziliśmy się razem do mieszkania do innego miasta i zaczęły się schody. Chłopak zaczął oglądać się za innymi dziewczynami w mojej obecności, później kłamał mi w żywe oczy, ze on nie patrzył, mimo ze doskonale widziałam. Zaczęłam czuć, ze chce się podobać innym kobietom (nie chodzi o normalna chęć wyglądania dobrze) i ze inne kobiety podobają się mu (tutaj także nie chodzi o stwierdzenie, ze ktoś jest po prostu atrakcyjny). Mam dostęp do jego telefonu. Były razy gdzie go przejrzałam; raczej nic mnie nie zaniepokoilo. Natomiast ciagle mam takie dziwne uczucie i przeczucie, ze on jest nieszczery. Nie potrafię mu zaufać. Mam wrażenie, ze mnie okłamuje i nie jest lojalny tak jak bym tego chciała. Co mam zrobić w tej sytuacji? Jesteśmy razem 7 miesięcy, a ja od czasu przeprowadzki mam co jakiś czas kryzysy, czy aby na pewno chce być w tym związku. Czy moje myśli to po prostu nadmierne rozmyślanie czy faktycznie jest się czym niepokoić? 

Odnośnik do komentarza

Proponuję skontaktować się z Eweliną lub jej synem Michałem oni są eksperci w dniu takich sytuacjach. 

Podobno znają się z Danką i i Agnieszka i nawet nie Monika zna się na takich sytuacjach. 

Oni pomogą ubezpiecza, pomogą założyć lewe konto na maila np. Pit 2021 w lub link 444 pod takimi jak linkami od 20316 roku działają na. 

Polecam serdecznie. ??

Odnośnik do komentarza

Wypowiem się że takie zamartwianie się nic nie daje, raczej podejżliwość mimo braku jakichkolwiek dowodów jest rzeczą która może was oddalić i stworzyć problemy w relacjach.

Prawda jest taka że mężczyźni lubią sie podobać kobietom nawet jeżeli z tego nie korzystają, trochę na zasadzie udowodnienia pozycji. Co do oglądania sie za innymi to ciężko mi powiedzieć, sam jestem w 4 letnim związku i dla mnie to normalnie że mojej dziewczynie może sie podobać inny chłopak a mi dziewczyna, mimo związku nie zahamujesz pociągu seksualnego, czasem nawet razem oglądamy i oceniamy innych ludzi

Możesz ewentualnie wybadać czy przy mieszkaniu razem nie wkradła się rutyna w wasze życie bądź pewne rzeczy dnia codziennego was nie odpychają od siebie, na co polecam rozmowę jeżeli to jest chłopak tego typu że da sie z nim rozmawiać.

Tak ogółem nie brałbym tych rzeczy za oznaki zdrady czy nielojalności. 

Co do kryzysów to niestety ale po zamieszkaniu razem często przytłacza rzeczywistość i są to raczej normalne rozmyślenia, musisz sama sobie odpowiedzieć czy jest to związek który ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.01.2022 o 19:43, Gość nikaa1185 napisał:

Mam wrażenie, ze mnie okłamuje i nie jest lojalny tak jak bym tego chciała.

Czyli nie spełnia Twoich oczekiwań, bo czułaś się do tej pory postawiona na piedestale i nagle piedestał sie zachwiał. To oczywiste, że mając niespełnione oczekiwania czujemy sie rozczarowani. 

W dniu 17.01.2022 o 19:43, Gość nikaa1185 napisał:

Czy moje myśli to po prostu nadmierne rozmyślanie czy faktycznie jest się czym niepokoić? 

Możliwe, że tak jest.  Mężczyzna jest wzrokowcem i mnie to nie dziwi, że zwłaszcza młody mężczyzna ogląda sie za kobietami. Może nie powinien ostentacyjnie, ale z drugiej strony jakby się krył to tez źle, bo oznaczałoby, że nie czuje sie przy Tobie swobodnie ? Teraz już pewnie nie będzie sie czuł swobodnie...  Skłamał, że sie nie oglądał bo widział jak Cię to rozdrażniło. Zawsze się dziwiłam takiemu postępowaniu dziewczyn, bo co za problem powiedzieć "ale laska idzie-prawda?". Jeśli naprawdę idzie takowa, to stwierdzamy tylko fakt. Najczęściej w tej sytuacji mężczyzna odpowiada "eee tam ty ładniejsza... ty jesteś większa laska... no laska, ale ja mam ciebie" Czyli nie ma katastrofy-prawda ?  A każdy atak spotyka się z oporem lub z samoobroną w postaci takiego samego ataku albo z kłamstwem. Wg mnie to nie jest aż takim problemem, że facet ogląda sie za inną kobietą, ale większy problem robi z tego kobieta. Może trzeba mieć więcej dystansu do siebie i do życia?

A jeśli z tym jest problem to może trzeba popracować nad własnym poczuciem wartości i ważności, które jest przyczyną zazdrości i różnych podejrzeń. 

Natomiast jakie mogły być przyczyny jego rozglądania się? Może to, że zmieniliście środowisko. Nowe otoczenie, inaczej ubranie dziewczyny, inne style... może to była zwykła ciekowość. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...