Skocz do zawartości
Forum

A gdyś tak mógł/mogła zacząć jeszcze raz ?


Gość Ron

Rekomendowane odpowiedzi

A gdybyś tak mogła/mógł zacząć jeszcze raz to do którego miejsca cofnęła byś film. Do klasy w podstawówce, do pierwszej miłości, pierwszej pracy? A może do pierwszego kieliszka? Kim chciał byś być i nim nie zostałeś,… opowiedz ten czas dokonany. Podmieńcie epizody, zbuduj historię. Pewnie Ci ulży,…

Odnośnik do komentarza
Gość Bałaganka

Ja bym sobie tak od serca porozmawiala z tata, tak na samym poczatku, jakby wtedy, w dzieciństwie, potrafil szczerze pogadac, to by moze mial u mnie wiekszy autorytet, wczesniej. A pozniej nie byloby lawiny, bo bardziej bym go sluchala ? ale to czasy za kota.. a jakbym sie wtedy nauczyla szczerze rozmawiac, to moze i pozniej z innymi bylaby kontynuacja.. nie musiałabym się uczyć wszystkiego od początku, rozmów, wyrażania uczuć.. byłabym bardziej szczera i w związku z tym bardziej szczere byłyby moje relacje z innymi, albo by ich nie było. A tak, są szczere, ale tylko z konkretnymi osobami. Prosto i od serca napisałam, jak dziecko?

 

..nie wiem juz co, kto tu pisze na tym forum, pod roznymi nickami, wszystko jest pomieszane..

Zastanawiam sie, czemu Krzyśka 29 jeszcze nikt nie rozprawiczył..

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogłabym się wrócić z obecną wiedzą, doświadczeniem i tym kim jestem teraz to mogę się cofnąć do podstawówki. Wtenczas nie pozwalałabym sobie na poniżanie, wykorzystywanie, demotywowanie i mobbing. Wiele bym miała do roboty od rodziny, po kolegów aż do pracodawcy ? Jeśli miałabym się wrócić taka jaka byłam wtedy, to nie ma sensu bo to nic nie zmieni ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Gdybym tak mógł cofnąć się w czasie, to nigdy nie rzuciłbym najpiękniejszej dziewczyny świata za którą ludziom głowy obracały się o 180 stopni. Wtedy czułem się jak młody Bóg, jakby świat leżał mi u stóp. Zlekceważyłem JĄ. Dzisiaj wiem, że byłem wtedy normalnym debilem. Bardzo dziś żałuje. Będę żałował do śmierci. Spieprzyłem życie JEJ i swoje. Miała na imię Lala.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...