Skocz do zawartości
Forum

Jak sobie radzić w sytuacji


Gość Abcde

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie radzicie w sytuacji gdy np ktoś was krytykuje, powie wam jakieś złe słowa, obraża, wywyższa się, źle ocenia? Jak minie taka sytuacja to wiem co odpowiedzieć, co myśleć i sytuację widzę inaczej. W chwili sytuacji nie wiem co zrobić, nie mogę nic powiedzieć, mam problem z załatwieniem sprawy z jaką przyszłam, nie mogę zadać pytań np. Lekarzowi, urzędnikowi itp. Bo w codziennych sprawach, z innymi ludźmi nie mam takich problemów, tylko z takimi od których coś zależy np. Zdrowie, załatwienie waznej sprawy. Jak przestać być biernym, nie bać się nie czuć się gorszym, że przeszkadzam, że moje rzeczy nie są ważne, nie bać się w takiej chwili zadawać pytań i być asertywnym? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2022 o 14:44, Gość Abcde napisał:

Jak przestać być biernym, nie bać się nie czuć się gorszym, że przeszkadzam, że moje rzeczy nie są ważne, nie bać się w takiej chwili zadawać pytań i być asertywnym?

Uwierzyć w siebie. To będzie możliwe dzięki pracy nad sobą m.in. podniesieniu samoceny, polubieniu siebie, poznaniu swojej prawdziwej wartości. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...