Skocz do zawartości
Forum

Gość m...6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Z dziewczyną kilka dni temu masturbowaliśmy się kiedy doszedłem ona spróbowała spermy, nie uprawialiśmy seksu, jednak ona po mnie też zaczęła się masturbować po 1 dni zastanawialiśmy się czy może być z tego ciąża, jednak byłem przekonany, ze nie ma szans, ale dziewczyna była podczas Owulacji i mi powiedziała, ze jest szansa skoro dotykała mojego penisa i czuła płyn prawdopodobnie Preejakulat, jeśli chodzi o sperme to nie miała z nią styczności tylko spróbowała nic więcej i teraz czytając w internecie różne rzeczy zaczeliśmy się nakręcać i nagle zaczęły ją boleć piersi, stały się większe podobno w 2 lub 3 dzień był to duży ból, teraz jest mały, ale występuje, prosiłbym o pomoc bo jestem tym bardzo przejęty, jeszcze czytając w internecie różne rzeczy, prócz bólu piersi podobno jeszcze ma inny śluz , Według mnie jest to mało prawdopodobne bo ludzie w dużo gorszych sytuacjach sie obawiają a nic z tego nie ma, jestem w tym temacie zielony więc prosiłbym o pomoc z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

ryzyko ciąży - żadne, na przyszłość polecam rozważyć  może inną antykoncepcję. Ja używam monitora płodności Afrodyta Smart test owulacyjny na ślinę wielokrotnego użytku i w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie kapturkiem naszyjkowym, pozdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...