Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kochałam się z chłopakiem ( był to mój pierwszy raz ) 20 listopada. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywa, która nie pękła. Były to moje dni niepłodne. Ostatni okres w tamtym czasie wystąpił 19 października i zakończył się 24. Mam nieregularne miesiączki, dlatego następna miesiączkę dostałam 28 listopada, 8 dni po współżyciu. Natomiast po skończeniu miesiączki dopadła mnie tzw „schiza” i bardzo bałam się ciąży. Wykonałam test ciążowy 13 i 14 dni po stosunku - negatywne, później doszły ciężkie chwile - zerwanie z chłopakiem, bardzo bałam się zostać samotną matką i bardzo kontrolowałam swoje ciało, zmiany, śluz, dotykałam piersi. Zaczął bolec mnie lewy jajnik, udałam się do ginekologa (23 dni po stosunku) Siedząc u ginekologa miałam za sobą już 6 testów ciążowych ( po 17,18,21,22) dniach od stosunku - każdy negatywny. Ginekolog stwierdził zrosty przydatków, lekka nadzerke macicy, zapalenie dróg moczowych i stan zapalny w pochwie. Powiedziałam mu o moich obawach o ciąży, ale stwierdził, ze raczej szanse są minimalne ze względu na normalnie przebiegająca miesiączkę ze skrzepami ( trwała 6 dni) oraz 6 negatywnych testów ciążowych. Dla mojego komfortu psychicznego kazał wyznaczyć BETA HCG, zrobiłam to badanie 24 dni po stosunku i wynik <0,10. Kolejne dwa testy ciążowe ( z porannego moczu) wykonałam 31 dni po stosunku i 34 dni po stosunku. Oba negatywne. Mam za sobą łącznie 8 negatywnych testów ciążowych i badanie poziomu BETA HCG, ale nadal się przejmuje? Ginekolog na usg powiedział mi ze widzi w jajniku jajeczko owulacyjne (???) i powiedział ze owulacji wtedy jeszcze nie było i rzeczywiście dopiero kilka dni po ginekologu miałam bardzo dużo śluzu płodnego przez 2 dni. Potem stopniowo mniej aż zaczął być „niepłodny”, teraz mam żółtawy niepłodny śluz i czekam na miesiączkę, mam wzdęcie brzucha, bolesne, tkliwe piersi, dużo wyprysków na buzi. Ale nadal mam „schize”, bardzo boje się zostać samotna matka.. potrZebuje odpowiedzi specjalisty, który wypowie się na ten temat. Czy w ogóle mogę być w ciąży jeśli : dostałam miesiączkę tydzień po stosunku, wykonałam łącznie 8 testów ciążowych, każdy negatywny, większość z nich z porannego moczu, ginekolog zauważył zbliżająca sie owulacje na usg dopochwowy ( przeczytałam w internecie ze w ciąży nie ma owulacji ) oraz poziom BETA HCG wyniósł <0,10 po 24 dniach od stosunku. Co państwo na ten temat sądzą? Jeśli uważają państwo ze na ciąże nie ma szans proszę to napisać, z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...