Skocz do zawartości
Forum

Antykoncepcja


Gość Jula

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat, czy nawet, jeśli w ulotce od tabletek antykoncepcyjnych jest napisane, że do 12 godzin opóźnienia we wzięciu tabletki nie osłabia się jej skuteczność, to czy przy kilku takich incydentach również ochrona jest w pełni zachowana? Czy jednak jest osłabiona w jakiś sposób.

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Pola napisał:

Spokojnie, jak masz jednak obawy, to nie zaszkodzi stosowanie dodatkowej ochrony mechanicznej, polecam błonę dopochwową Caya

napisz coś więcej o błonie Caya, chodzi o Diafragma Caya? ma sporo pozytywnych opinii na necie i rozważam zakup 

Odnośnik do komentarza

Zależy jakie tabletki, przy drovelis gdzie mają długi okres półtrwania bym się nie obawiała na przykład. Ale i tak warto sobie wyrobić nawyk regularnego brania tabletki, można ustawiać powiadomienie na telefonie, brać zawsze rano przed wyjściem do pracy. W razie obaw o skuteczność można dla spokoju zabezpieczać się kilka dni również prezerwatywą. 

Odnośnik do komentarza

Stosowałam tabletki antykoncepcyjne ale minusem jest suchość pochwy niestety w moim wypadku. Dobrze, że magister w aptece poleciła mi Vagisan bo chyba bym się nie ogarnęła inaczej. Miałam krem Vagisan z aplikatorem i już po pierwszym użyciu czułam różnicę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...