Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jula

Antykoncepcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jula

Mam dylemat, czy nawet, jeśli w ulotce od tabletek antykoncepcyjnych jest napisane, że do 12 godzin opóźnienia we wzięciu tabletki nie osłabia się jej skuteczność, to czy przy kilku takich incydentach również ochrona jest w pełni zachowana? Czy jednak jest osłabiona w jakiś sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pola

Spokojnie, jak masz jednak obawy, to nie zaszkodzi stosowanie dodatkowej ochrony mechanicznej, polecam błonę dopochwową Caya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość misia
3 minuty temu, Gość Pola napisał:

Spokojnie, jak masz jednak obawy, to nie zaszkodzi stosowanie dodatkowej ochrony mechanicznej, polecam błonę dopochwową Caya

napisz coś więcej o błonie Caya, chodzi o Diafragma Caya? ma sporo pozytywnych opinii na necie i rozważam zakup 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Diafragma Caya to silikonowa wkładka dopochwowa, którą aplikuje się przed seksem, dopasowuje się do ścian pochwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jakie tabletki, przy drovelis gdzie mają długi okres półtrwania bym się nie obawiała na przykład. Ale i tak warto sobie wyrobić nawyk regularnego brania tabletki, można ustawiać powiadomienie na telefonie, brać zawsze rano przed wyjściem do pracy. W razie obaw o skuteczność można dla spokoju zabezpieczać się kilka dni również prezerwatywą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Getka

Stosowałam tabletki antykoncepcyjne ale minusem jest suchość pochwy niestety w moim wypadku. Dobrze, że magister w aptece poleciła mi Vagisan bo chyba bym się nie ogarnęła inaczej. Miałam krem Vagisan z aplikatorem i już po pierwszym użyciu czułam różnicę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Friday

Z tego co kojarzę, Vagisan jest też w formie globulek, nie wiesz może, czy te produkty się czymś różnią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iska

Ja stosowałam globulki, super jakość, łatwa aplikacja, zużyłam całe opakowanie i samopoczucie jest znaczenie lepsze, a uczucie nawilżenia i ukojenia było już po pierwszej globulce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...