Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość a...x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 23 lata i od ponad 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette. Zawsze krwawienie od odstawienia dostałam w trakcie drugiego dnia brania placebo, czasem nawet pierwszego. Ostatnio zauważyłam, że dostaję krwawienia trzeciego, bądź nawet czwartego, czyli ostatniego dnia placebo. Jest to mało komfortowe ponieważ wtedy zawsze krwawie także przez pierwsze 2 dni po placebo. Tym razem po krwawieniu pojawiło się plamienie i delikatny ból w podbrzuszu. Czy powinnam się niepokoić?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że wszelkie plamienia i bóle warto konsultować z ginekologiem. Ciążę wykluczasz? ja bym pewnie wykonała test dla pewności, chociaż jeśli tabletki brane były regularnie i nie zdarzyło się nic co by osłabiało ich skuteczność to szanse na ciążę są niewielkie. Ja miałam plamienia i ginekolog zmienił mi tabletki na drovelis, na tych nic mi się nie dzieje i krwawienie mam zawsze 1 dnia przyjmowania tabl placebo. 

Odnośnik do komentarza

nie wiem, z hormonami to nigdy nic nie wiadomo, dlatego ja używam testera Afrodyta, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie kapturkiem naszyjkowym, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia, powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...