Skocz do zawartości
Forum

nie czuję totalnie magii świąt :( kto ma podobnie?


Gość sad_reindeer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sad_reindeer

pisać kto ma podobnie do mnie ?

czujecie magię świąt ? 

pocieszam się że to tylko 3 dni które jak zwykle szybko zlecą, a potem jak zwykle zostanie po nich pare dni do końca roku i Sylwester, oby tylko 2022 rok był lepszy niż ten ? tak się chciałam jakoś wyżalić...

Odnośnik do komentarza

Popierdoliły  ci się Święta Bożego Narodzenia ze zwykłym weekendem. Święta to chrześcijańska tradycja obchodzona na pamięć urodzenia Jezusa. Nawet ateista powinien to wiedzieć. Debilowi wszystko się we łbie miesza i  Wigilię może uznać za śmingus dyngus. 

Opamiętaj się gnojku.

Odnośnik do komentarza
Gość do Detoxa tam wyżej

to że ktoś tak napisał to nie znaczy że jest debilem ? zresztą ja też nie czuję tych świąt totalnie, ciężko mi poczuć tą całą magię szczególnie jak jestem sam i denerwują mnie tacy ludzie jak Detox, tacy mądrzy jesteście a pomyślcie sobie że nie każdy ma tak słodko i tak kolorowo nawet choćby chciał 

ja tam zamierzam spędzić Wigilię w tym roku jedząc pizzę i popijając barszczem czerwonym i słuchając przy tym Lil Peepa, żadnych kolęd żeby tylko się nie dołować także no tego, pozdro 

dodam jeszcze, że jestem chłopakiem w nastoletnim wieku:) nawet nie liczę zbytnio na to że Mikołaj mi coś przyniesie w tym roku także no, fajnie w sumie chociaż wiem że w święta nie chodzi tylko o prezenty 

a tobie sad_reindeer życzę Wesołych Świąt z całego serduszka ?♥️ jeśli masz tylko z kim spędzać święta to się ciesz i bądź wdzięczna z tego powodu a niczym innym się nie martw i nie smuć bo naprawdę nie warto, każdy ma jakieś problemy i niestety nie u każdego wyglądają święta tak idealnie jak na reklamach w telewizji lub na świątecznych filmach... 

Odnośnik do komentarza

Święta to Święta. Dni wolne to dni wolne. Dla jednego Święta dla drugiego dni wolne. Jak komuś smutno niech się pokrzepi tym czy owym. Jak  ktoś przeżywa magię to niech ją w spokoju przeżywa. To się nazywa wolność wyznania. Ani jednych ani drugich nie powinno się źle oceniać. 

 

Odnośnik do komentarza

W innym systemie wartości duchowych za takie lekceważenie ichniejszych świat można zostać ukamieniowanym albo normalnie zastrzelonym. Tutaj, w Polsce wolno obrażać katolików bo nic za to nie grozi. Ale kiedyś Bóg wszechmogący dobierze się jednemu czy drugiemu do dupy. I płacz nie pomoże. Ani zaklęcia, że przepraszam byłem głupi i już więcej nie będę.

Więc słowa o debilu nie były takie na wyrost . Chyba.

Odnośnik do komentarza
Gość Patryk_54

nie wiem jak wy ale ja idę po Wigilii idę na sanki o ile tylko będzie śnieg, polecam każdemu bo nigdy nie jest się na coś takiego "za starym" a nie tylko takie marudzenie i użalanie się nad sobą, dalibyście ludzie już spokój 

święta są piękne i mamy piękne tradycje takie jak choinka, opłatek, kolędy czy prezenty, trzeba się nimi cieszyć a nie wiecznie narzekać chociaż ja nawet na żadne prezenty nie liczę i nie uważam że święta bez nich są jakieś gorsze, święta to dla mnie przede wszystkim przeżycie duchowe, to telewizja i te wszystkie media napędzają ten cały konsumpcjonizm 

ale jest przynajmniej barszcz czerwony który uwielbiam, no i pierogi :3 zawsze jest coś z czego powinno się cieszyć, myślę że święta to czas radości w który nikt nie powinien się smucić 

aaaa no i czekam oczywiście na wielki hit w telewizji a mianowicie "Kevin sam w domu" ? co z tego że każdy zna go już chyba na pamięć 

Odnośnik do komentarza
Gość Patryk_54
Godzinę temu, Gość do Detoxa tam wyżej napisał:

ja tam zamierzam spędzić Wigilię w tym roku jedząc pizzę i popijając barszczem czerwonym i słuchając przy tym Lil Peepa, żadnych kolęd żeby tylko się nie dołować także no tego, pozdro 

dodam jeszcze, że jestem chłopakiem w nastoletnim wieku:) nawet nie liczę zbytnio na to że Mikołaj mi coś przyniesie w tym roku także no, fajnie w sumie chociaż wiem że w święta nie chodzi tylko o prezenty 

no jasne że w święta nie chodzi tylko o prezenty ? ale z tą pizzą i popijaniem jej barszczem czerwonym i słuchaniem Lil Peepa mnie trochę rozwaliłeś pomimo że oczywiście masz prawo spędzić te święta jak tylko chcesz ? ale dam sobie głowę uciąć że wcale nie będzie wcale tak jak piszesz i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci Wesołych Świąt i tego żebyś nie był smutny w te święta, tak samo jak i Tobie sad_reindeer ?♥️

serio ludzie, uśmiechnijcie się trochę i nastawcie się pozytywnie na te święta a nie tylko w czarnowidzów się bawicie 

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek41

Pozytywne nastawienia sie dawno skończyły, bo wszystko jest negatywne w tym życiu. Nie obchodze świąt od 20 lat, bo rządy tak spaprały życie ludziom, że nie ma mowy już o żadnym nastroju na cokolwiek, osobiście mi spaprały jeszcze życie kobiety, dziwne, żeby prawiczek 40 lat sie cieszył jak jakiś szczerbaty na choinke. Magia dawno wygasła. Cieszyć ze świąt to mogą sie dzieciaki i rodziny 500+ którym życie jeszcze mało zła zadało i Kevina obejrzały dopiero 2 razy, a nie single frustraci czy inne samotnice. Także darujcie sobie wesołych świąt, bo żyjemy w obozie zagłady ludzi, a tam już każdy przestał wierzyć w boga.

Odnośnik do komentarza

Z okazji zbliżających się Świąt
oraz nadchodzącego Nowego Roku
życzymy Wam zdrowia, szczęścia i spokoju.
Niech ten najbliższy rok
przyniesie wiele budujących myśli,
dobrych spotkań i energii
potrzebnej do osiągnięcia
wszystkich zamierzonych celów,
w osiągnięciu których,
będziemy Was wspierać każdego dnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...