Skocz do zawartości
Forum

Paznokcie hybrydowe - wspaniałe stylizacje!


Gość anko

Rekomendowane odpowiedzi

Lakiery hybrydowe do paznokci, żele budujące, żele uv – wyraziste, pełne blasku kolory, bardzo wytrzymałe ze względu na doskonałą jakość. Dają możliwość przepięknych stylizacji paznokci na koniec roku 2021. Jeśli więc marzysz o olśniewających i stylowych paznokciach poznaj markę https://claresa.pl/ i wybierz coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Długo szukałam czegoś, co wmocni moje naturalne paznokcie, aż w końcu odkryłam ostatnio odżywkę 6w1 rose Eveline, która daje mi fajny efekt na długo. Poza tym zostawia łatwy i delikatny kolor na paznokciach, więc od razu gotowa stylizacja paznokcie! Błyskawicznie! Muisicie przetestować!

Odnośnik do komentarza
Gość kaja456

Ja bardzo lubię hybrydy, ale niestety czasem po ich ściągnięciu mam mocno połamane paznokcie. Na szczęście odkryłam teraz bardzo fajną nowość. Serum utwardzające Eveline Med+, które wiele zmieniło! Paznokcie stały się mocniejsze i mniej kruche.

279136026-311832704436468-42437496844734

Odnośnik do komentarza

Przez źle zrobioną hybrydę długo nie mogłam doprowadzić swoich paznokci do porządku. Dopiero gdy zaczęłam stosować maskę do paznokci na noc od eveline zauważyłam poprawę ich kondycji. Maska nie jest droga, ale póki co dostępna jedynie na eveline.pl/

Odnośnik do komentarza

Przez źle zrobioną hybrydę długo nie mogłam doprowadzić swoich paznokci do porządku. Dopiero gdy zaczęłam stosować maskę do paznokci na noc od eveline zauważyłam poprawę ich kondycji. Maska nie jest droga, ale póki co dostępna jedynie na eveline.pl/

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Nosiłam tipsy i po nich miałam duży kłopot, aby doprowadzić swoje paznokcie do porządku. Były w tragicznej kondycji. Do odżywek podchodziłam sceptycznie, ale sprawdziłam taką propozycję, jak Eveline Med+ maska na noc do paznokci i okazała się być super! Bardzo szybko wzmocniła moje paznokcie i poprawiła ich stan. Od tej pory używam tylko jej!

317829473-2994291930726504-8424202238280

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...