Skocz do zawartości
Forum

Taras


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda projektowanie tarasu dopiero przede mną i nie mam jeszcze żadnego biura projektowego, które mogłabym polecić (zajmę się tym na wiosnę), to na pewno warto zwrócić uwagę na funkcjonalność tarasu. Dla mnie ma on służyć do relaksu i dlatego chciałabym aby był zaprojektowany w taki sposób, żeby faktycznie można było w nim odpocząć. 

Odnośnik do komentarza

Płyty tarasowe zamawialiśmy bezpośrednio od producenta wyrobów betonowych. Czytałam sporo o tym, że lepiej zainwestować w podłoże na taras, które będzie trwałe i na lata nam będzie służyć. W firmie Kost-Bet mają betonowe płyty, a konkretnie ten model https://kostbet.pl/produkt/lastro/ spodobał nam się najbardziej. Myśleliście o płytach betonowych?

Odnośnik do komentarza

Ja wolę bardziej takie surowe klimaty, coś w stylu betonu architektonicznego, ale w ofercie Kost-Bet też taką płytę tarasową znalazłem. Mówię konkretnie o modelu Primo ? Bardzo w naszym stylu, będziemy zamawiać. Jutro jedziemy do siedziby. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2021 o 23:19, madge33 napisał:

Co prawda projektowanie tarasu dopiero przede mną i nie mam jeszcze żadnego biura projektowego, które mogłabym polecić (zajmę się tym na wiosnę), to na pewno warto zwrócić uwagę na funkcjonalność tarasu. Dla mnie ma on służyć do relaksu i dlatego chciałabym aby był zaprojektowany w taki sposób, żeby faktycznie można było w nim odpocząć. 

dzięki za informację

Odnośnik do komentarza

Witam, zeszłego lata postanowiłam wybrać dobry materiał na moją podłogę. Zdecydowałam się na deska tarasowa https://woodplast.com/pl/ którą zamówiłam w Woodplast, polecało ją wielu moich znajomych. Do produkcji tarasów wykorzystują zaawansowaną technologię, a materiał ten jest prawie nie do odróżnienia od naturalnego drewna, ale nie odkształca się z upływem czasu.

Odnośnik do komentarza

U nas aranżacja tarasu przebiegła dosyć łatwo, bo mieliśmy pomysł na meble z technorattanu, a w przypadku podłogi kafelki się sprawdziły idealnie. U znajomych spodobała nam się pergola wraz z zadaszeniem i namówiłam męża byśmy też sobie taką sprawili. Po przeglądzie ofert, na https://www.systemysurma.pl/ znaleźliśmy kilka propozycji i najbardziej spodobał nam się model portofino, bo najlepiej pasował do niewielkiej przestrzeni tarasowej i zdecydowaliśmy się na zamówienie i późniejszy montaż. Pergola cechuje się uniwersalnością  i cała konstrukcja jest funkcjonalna i przede wszystkim wykonana z profili aluminiowych, dzięki czemu jest stabilna. Zadaszenie jest z tkaniny technoprotect 3D, a akurat od początku woleliśmy tkaninę niż szklane zadaszenie, bo oboje z mężem nie lubimy jak słońce świeci nam prosto w oczy, a ona temu zapobiega. Jeżeli też planujecie montaż pergoli, to warto sobie przejrzeć ich asortyment.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...