Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam

Taras

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam

O co najlepiej pytać przy projektowaniu tarasu i czy znacie fachowców, którzy ogarniają projekt i wykonanie jednocześnie i mają ciekawe przykłady realizacji, szczególnie we Wrocławiu, albo najbliższych okolicach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda projektowanie tarasu dopiero przede mną i nie mam jeszcze żadnego biura projektowego, które mogłabym polecić (zajmę się tym na wiosnę), to na pewno warto zwrócić uwagę na funkcjonalność tarasu. Dla mnie ma on służyć do relaksu i dlatego chciałabym aby był zaprojektowany w taki sposób, żeby faktycznie można było w nim odpocząć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do samych fachowców, to niestety nie jestem w stanie nikogo polecić. Ale za to fajną i przydatną sprawą są rolety antywłamaniowe warszawa . Pamiętaj, że taras to miejsce, przez które bardzo łatwo jest się dostać do pomieszczenia, więc trzeba go odpowiednio zabezpieczyć. 

Edytowane przez Ula Wiosna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość juliette

Płyty tarasowe zamawialiśmy bezpośrednio od producenta wyrobów betonowych. Czytałam sporo o tym, że lepiej zainwestować w podłoże na taras, które będzie trwałe i na lata nam będzie służyć. W firmie Kost-Bet mają betonowe płyty, a konkretnie ten model https://kostbet.pl/produkt/lastro/ spodobał nam się najbardziej. Myśleliście o płytach betonowych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Greg67

Świetny jest ten model Lastro, sam się nad nim zastanawiam. Moja żona znalazła te płyty tarasowe, Czy możesz wysłać mi zdjęcie realizacji np. na maila?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość artens

Ja wolę bardziej takie surowe klimaty, coś w stylu betonu architektonicznego, ale w ofercie Kost-Bet też taką płytę tarasową znalazłem. Mówię konkretnie o modelu Primo 🙂 Bardzo w naszym stylu, będziemy zamawiać. Jutro jedziemy do siedziby. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...