Skocz do zawartości
Forum

Termin porodu


Gość Lamnica

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miesiączkę podałam na oko mniej więcej kiedy mogłam mieć bo miałam zapisywane w telefonie ale mi się zepsuł i niestety tak wyszło że za bardzo nie pamiętam którego konkretnie dnia ale mam zapisany termin na 15.01 a z USG na 31.01 ? Tak więć jak widzisz sama są spore rozbieżności. Z tego co jednak czytałam to dziecko może się urodzić zarówno na 3 tygodnie przed przewidywanym terminem porodu, jak również i 2 tygodnie po przewidywanym terminie. Nie przewidzi się kiedy bedzie chciał pojawić się na świecie. Dobrze jest poczytać sobie o zbliżających się objawach porodu jak również o samym porodzie. Tak aby nie panikować kiedy ten dzień już przyjdzie.

Zerknij sobie najlepiej na ten ginekologiczny kalkulator ciąży

Możesz wyliczyć sobie tutaj termin porodu. Jak również poczytać o zwiastunach. 

Odnośnik do komentarza

Daty porodu nie da się dokładnie przewidzieć, mało kobiet rodzi dokładnie w wyznaczonym dniu przez lekarza. Ważne aby ciąża była donoszona. A już na początkowym etapie można wykonać badania prenatalne aby określić ryzyko pojawienia się chorób genetycznych. Najczęściej wykonywane jest badanie nifty pro katowice to jedno z miast gdzie można umówić się na pobranie krwi do badania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...