Skocz do zawartości
Forum

Usunięcie powiększonych migdałków


Gość Kubusiowa

Rekomendowane odpowiedzi

Moja córka ma powiększone migdałki. Byliśmy u kilku lekarzy, robiliśmy badania, większość zaleciła to samo - usunięcie ich. Zastanawiam się czy faktycznie to jedyne rozwiązanie i czy mogą być jakieś negatywne skutki tego zabiegu. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda sam zabieg czy po wycięciu leży się w szpitalu? Niby każdy mówi, że to nic wielkiego ale ja się troche o nią boję, dlatego chciałabym wiedzieć jak to wygląda jakie są plusy i minusy zabiegu. Pozdrawiam. Agnieszka.

Odnośnik do komentarza
Gość Waleczna mama

A ja wiele razy słyszałam, że musimy usunąć migdałki. Przyznam, że się zaparłam i je wyleczyłam ziołowym syropem. Po kilkunastu dniach migdał się zmniejszył i wszystko wróciło do normy. Lekarz na wizycie sam był w szoku i stwierdził, że zacznie polecać pacjentom thonsilan. O syropie wyczytałam na forach i nie żałuję!

Odnośnik do komentarza

a brał ktoś z was thonsilan na ból gardła? mnie pomógł szybko, a skoro pomógł dorosłej osobie to dziecku na pewno też pomoże. Ma super skład więc na pewno nie zaszkodzi a poza tym jest naprawdę smaczny przez co dzieci chętnie go piją. polecam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...