Skocz do zawartości
Forum

Czuję się poniżona


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Czuję że nie jestem szanowana przez własnego partnera. Ubliża, wytyka najmniejsze błędy, obraża, wyśmiewa. Robi to wszędzie i zawsze, w domu i przy ludziach. 

Boje się go. Nawet teraz, mimo że zamknęłam się w łazience, żeby nie widział, że coś pisze na komórce, mimo że śpi, trzęsą mi się ręce i bardzo trudno mi się skupić na tym co pisze. Boże. Jak ja się boje. Że mnie zostawi, pokocha inna, odejdzie. Nie wiem jak tak można. Kochać go i jednocześnie się tak bardzo bać. Jest jedna rzecz. seks. jest cudowny. potrafi być w łóżko dokładnie taki, jak lubię i potrzebuje. nie umiała bym przy kimś innym tak się czuć. co mam robić ? pomóżcie. błagam 

Odnośnik do komentarza
Gość Phuruchiko

No tak. Problem w tym, że gdyby zaczął cię szanować to seks nie byłby aż tak przyjemny. A to jeszcze nie "pokochał" innej? Co robić? A wybrać się do psychologa i spróbować się dowiedzieć o co ci tak naprawdę w tym życiu chodzi. Bo tutaj nie chodzi o twojego "partnera" a to, że zgadzasz się na rolę popychadła w zamian za seks.

Odnośnik do komentarza
Gość Tetekobieta

Pogoń go i nie daj się niszczyć psychicznie. Naprawdę myślisz że jest jedynym facetem na świecie który potrafi zrobić kobiecie dobrze? 

Albo w końcu postaw się bo póki będziesz zahukana i potulna to on będzie po tobie jechał i poniżał. Te typy tak mają. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...