Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Z antykoncepcją hormonalną to się uważa. Ja sobie narobiłam problemów po pigułkach, źle się naprawdę czułam. Wystarczy mi zdecydowanie kontrola dni płodnych na testerze owulacyjnym afrodyta. Co do trądziku to niech sprawdzi 3-4 miesiące, może suplement wystarczy

Odnośnik do komentarza

Jakie masz tabletki? Z tego co wiem to niektóre dają takie skutki uboczne. Ja brałam 3 rodzaje już, zawsze jakieś skutki uboczne się pojawiały. Dopiero po zmianie na Drovelis nie dzieje mi się nic niepokojącego. One nie wpływają na piersi, nie pojawia się ich bolesność, nie ma też wahań wagi podczas ich przyjmowania. Są naprawdę dobrze tolerowane przez dziewczyny. Może pomyśl nad zmianą tych swoich? taka bolesność piersi na pewno jest uciążliwa. 

Odnośnik do komentarza

Koniecznie, pewnie będzie potrzebna zmiana tabletek mimo że to nowoczesna antykoncepcja bardzo dobrze tolerowana to jednak może się zdarzyć taka sytuacja, tu https://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-doustna-w-jaki-sposob-poznac-czy-dawka-hormonow-jest-dla-mnie-odpowiednia/ czytałam jak rozpoznać czy antykoncepcja jest odpowiednia i wynika z tego że powinnaś ją zmienić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...