Skocz do zawartości
Forum

Ból kręgosłupa


Gość Maja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój tata ma bardzo silny ból kręgosłupa w części lędźwiowej. Byliśmy już u wielu lekarzy, ale jedyne co proponują to operacja. Jednak znalazłam jeszcze jedną szansę, ponieważ znajoma opowiadała mi, że Pomorski Rehabilitant Marcin Rosadziński ma świetną metodę, która różni się od innych i już po kilku wizytach widać skutki leczenia. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Mnie też tak boli i wybrałam się do lekarza, będę miała badania. Na pewno rezonans trzeba zrobić, z tego co czytałam najlepiej w mojej okolicy tutaj https://carolina.pl/centrum-diagnostyczne/rezonans-magnetyczny/ . Mam nadzieję, że po badaniach wreszcie się dowiem co tak naprawdę mi dolega i mam nadzieję, że to nie będzie nic bardzo poważnego. 

Odnośnik do komentarza

MSM, witamina C, olej CBD 5 % decarboxylated w razie mocnego bólu na początku maść chłodzącą ...konopna mentholka extra kupiłem wszystko w jednej Aptece Konopna Farmacja w Poznaniu ale mają sklep online https://konopnapoznan.pl/krople-cbd/95-olej-cbd-5-essenz-15-ml.html   jakby komuś było za daleko , codzienne ćwiczenie stożków rotatorów i codzienne rozciąganie mięśni klatki piersiowej i problemu nie będzie. Osobiście miałem nadszarpnięty lewy bark i miałem duże problemy na siłowni bo nie mogłem ćwiczyć barków a dodam że mam 54 lata. Po trzech miesiącach problem z barkami zniknął mimo że dalej chodziłem na siłownię i dalej ćwiczyłem barki mimo że po treningu piekło. Trening zaczynam zawsze od rozgrzewania stożków rotatorów a kończę rozciąganiem mięśni klatki piersiowej. Nie prawdą jest że z wiekiem musi się pogorszyć. Trzeba zapewnić dobrą syntezę kolagenu spożywając dużo witaminy C i siarki organicznej, olej CBD i przede wszystkim zadbać o ruchomość bolesnych stawów robiąc ćwiczenia rozciągające. Teraz nie mam problemów nawet przy największym obciążeniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...