Skocz do zawartości
Forum

Plamienie


Gość Nicola5678

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nicola5678

Witajcie. Mam problem.

Dwa lata temu urodziłam synka. Od tego czasu mój okres jest regularny ale dość obfity i że skrzepami.

Cytologia robiona w 2018, 2019 prawidłową. Ostatnio w 10 dniu cyklu pojawiło się różowe plamienie ,trwało 1 dzień i powróciło 14 dnia cyklu. Zmagam się z nerwica lękowa i hipochondria więc moja głowa już uroila sobie raka. Bardzo się boje a ginekolog dopiero na 11 stycznia. Ostatnio mam bardzo dużo silnego stresu i stany lękowe też się nasiliły. Czy to plamienie ,które mam pierwszy raz w życiu, może być wynikiem stresu lub mieć podłoże emocjonalne? Pomóżcie bo jestem na skraju wytrzymałości. 

Odnośnik do komentarza

Przecież niektóre kobiety mają plamienia śródcykliczne i to normalne. Warto zawsze zapisywać cykle regularnie. Może kup komputer cykli i zapisuj. Tam też wprowadza się informacje o śluzie, lekach, chorobach, wadze itp. Polecam Cyclotest MyWay to bardzo porządny monitor cyklu.

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigulce pl
W dniu 25.11.2021 o 20:49, Gość Nicola5678 napisał:

Witajcie. Mam problem.

Dwa lata temu urodziłam synka. Od tego czasu mój okres jest regularny ale dość obfity i że skrzepami.

Cytologia robiona w 2018, 2019 prawidłową. Ostatnio w 10 dniu cyklu pojawiło się różowe plamienie ,trwało 1 dzień i powróciło 14 dnia cyklu. Zmagam się z nerwica lękowa i hipochondria więc moja głowa już uroila sobie raka. Bardzo się boje a ginekolog dopiero na 11 stycznia. Ostatnio mam bardzo dużo silnego stresu i stany lękowe też się nasiliły. Czy to plamienie ,które mam pierwszy raz w życiu, może być wynikiem stresu lub mieć podłoże emocjonalne? Pomóżcie bo jestem na skraju wytrzymałości. 

Silny stres bardzo wpływa na miesiączkę i cykle i w sumie na cały organizm. Proponuje znaleźć jakiegoś dobrego psychologa. Obecnie mamy trudne czasy i wiele osób żyje w leku. Życzę dużo pokoju w sercu ! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...