Skocz do zawartości
Forum

Czy to lupiez pstry?


Gość Sylvia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dluzszego czssu pojawiaja cmsie mniej lub bardziejxwidoczne takie krosty biale cos jak chyba lupiez pstry. Bardziej uwidacznia sie po kapieli i widac najbardziej we wewnetrznej stronie ud i na lydkach. Dodaj ze o niedawna wykryta zostala cukrzyca biote metformax 500 2x1 oraz nadcisnienie 1x1 diper mono.

P. S. Nie potrafie wstawic tu zdjecia jak to wyglada?

Odnośnik do komentarza
Gość renataaa

Polecam na łupież, na bardzo suchą skórę głowy, łuszczyce głowy i nie tylko maseczkę na włosy przed myciem : żółtko, kilka kropel oleju konopnego  , kilka kropel cytryny. Maseczkę o konsystencji majonezu wetrzeć w skórę głowy na pół godziny przed myciem, owinąć głowę ręcznikiem. umyć czeskim szamponem Capillus saborea nie używać odżywki.Kurację stosować w miarę potrzeby także na inne problemy z włosami i skóra głową jak łuszczyca ...szampon jak i olejek  znajdziecie na https://konopiafarmacja.pl/ na łuszczycę skóry nie tylko głowy pomoże maść konopna retter za 36,90 zł tylko szukajcie tą z hologramem oryginalna receptura bo ta bez jest jakaś inna ... od środka 3 x 5 kropel dzienie pod język  i do maści dodawać olej cbd  5 % decarboxylated firmy essenz ......mam wszystko sprawdzone polecam !!!

Odnośnik do komentarza

myslalam ze choruje na lupiez pstry ale ostatecznie okazalo sie ze diagnoza wskazala na luszczycowe zapalenie skory glowy i jestem w trakcie leczenia. najlepiej isc do dermatologa ktory zgada i wyda opinie co on u ciebie widzi. mi tez sie wydawalo ze to cos innego a sie okazalo ze to lzs. teraz jestem na farmakologii na recepte i bez recepty kupuje tez dermokosmetyki psorisel. super sie sprawdzaja.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.06.2023 o 11:16, falafedka napisał(a):

myslalam ze choruje na lupiez pstry ale ostatecznie okazalo sie ze diagnoza wskazala na luszczycowe zapalenie skory glowy i jestem w trakcie leczenia. najlepiej isc do dermatologa ktory zgada i wyda opinie co on u ciebie widzi. mi tez sie wydawalo ze to cos innego a sie okazalo ze to lzs. teraz jestem na farmakologii na recepte i bez recepty kupuje tez dermokosmetyki psorisel. super sie sprawdzaja.

Gdzie można go dostać? Patrzyłam w aptece u siebie i niczego nie znalazłam :(((

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.12.2023 o 15:39, kasia3355 napisał(a):

Gdzie można go dostać? Patrzyłam w aptece u siebie i niczego nie znalazłam :(((

on chyba jest dostepny jedynie w sprzedazy internetowej. na pewno jest na aptekach online czy to na gemini czy na doz. ja sama kupuje na verdelove bo z kodem wychodzi -10% od zamowienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...