Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 20 lat. czy możliwe jest zajście w ciążę stosując tabletki antykoncepcyjne Sidretella 20 od 3 lat, a w ostatnim czasie trochę nieregularnie? Ostatnią tabletkę powinnam wziąć 29.10 Z powodu wizyty u kosmetyczki chciałam przesunąć miesiączkę i ostatnią tabletkę wzięłam 31.10 Miesiączki dostałam 3.11 i tego samego dnia odbyłam stosunek z wytryskiem w środku. Pierwszą tabletkę po przerwie na miesiączkę wzięłam prawdopodobnie w poniedziałek. Miesiączka była bardzo skąpa i była bardzo ciemnego koloru, dodam że w niedziele to już był tylko brązowy śluz. Przez ten czas mieliśmy z chłopakiem 2 przeprowadzki (pracujemy za granica) i przez to zdarzało mi się pominąć lub spóźnić się z tabletką. Kolejny stosunek odbyliśmy kilka dni po miesiączce. Jak zwykle bez dodatkowych zabezpieczeń i z wytryskiem w środku. Od niedzieli mam zawroty głowy, straszne mdłości gdy jadę samochodem lub gdy zapale papierosa. Do tego nie raz dochodzą uderzenia gorąca. Często chodzę do toalety. Nie mam apetytu, odrzuca mnie od kawy i czuję zapachy których mój chłopak twierdzi, że nie ma. Mam bardzo tkliwe piersi i wahania nastrojów. Jestem strasznie senna. Dodam że od poniedziałku pilnuje się z tabletkami i biorę je regularnie. W środę dostałam ciemnoczerwonego- brązowego plamienia. Czy moje dolegliwości są związane z możliwym zajściem w ciąże, czy moje hormony się regulują poprzez regularne branie tabletek i są to normalne dolegliwości? Nigdy wcześniej nie miałam aż tylu objawów, dodam jeszcze że jestem tydzień przed miesiączka, test wykonam w spodziewanym jej terminie. Dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...