Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie


Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast ja od jakiegoś czasu zaczęłam się zastanawiać nad tym, czy nie postawić na suplementację. Owszem zdrowa dieta, ruch - to podstawa. Ale odpowiednie tabletki na odchudzanie, mogą przyspieszyć efekty. Przykładowo te https://allegro.pl/oferta/xtraslim-700-suplement-forte-pharma-120-kaps-11948127623 wydają mi się bardzo dobre, bo chociażby mają dobry i naturalny skład.

Odnośnik do komentarza
Gość NataliaKowalska

Odchudzanie to chyba jeden z tych tematów, budzący często kontrowersje. A to za sprawą producentów różnego rodzaju wspomagaczy. Były przeprowadzane badania na temat tych najpopularniejszych i jak się okazuje to skutek w dłuższej perspektywie czasu jest marny. Jedynie może sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. W rzeczywistości to liczy się zaangażowanie i trud w zmianę własnych nawyków żywieniowych. Powstają one przez lata więc w ciągu kilku dni nie ma co oczekiwać ich zmiany. Więcej na ten temat można poczytać w takich miejsach jak - https://chronie-zdrowie.com.pl/ Szukanie zdrowych zamienników to podstawa dla naszego zdrowia. Teraz sklepów ze zdrową żywniością nie brakuje, dlatego mamy ułatwione zadanie.

Odnośnik do komentarza

Polecam Ci catering dietetyczny, bardzo dobry sposób na powrót do formy ? Ja korzystam z pudełek od Burak Dieta i mogę szczerze polecić tę firmę ? Pyszne jedzenie i naprawdę olbrzymia wygoda, bo nie robię zakupów ani nie gotuję, a ten czas mogę wykorzystać np. na spacer, trening czy drzemkę ?

Odnośnik do komentarza
Gość MarzenaBorsuk

Zdania w tej kwestii są jak widać podzielone. Czytając porady ekspertów trzeba się zgodzić co do jednego. Gotowanie we własnym zakresie będzie idealnym rozwiązaniem na połączenie zdrowego odżywiania ponieważ możemy wybierać wysokiej jakości składniki spożywcze. W internecie znajdziemy wiele sklepów z taką żywnością więc to kwestia kilkunastu minut by zamówić wszystko co potrzebne. Odnośnie samych przepisów to wiele perełek znajdziemy tutaj - https://uwielbiam.pl/przepis/hot-dog-wege Możemy liczyć na bardzo często dodawane nowości. Pozostaje tylko kwestia tego co na dany moment uznamy za ciekawy pomysł.

Odnośnik do komentarza

Jak wiadomo odchudzanie jest dość długim procesem. Żeby widzieć efekty potrzeba przede wszystkim regularności w uprawianiu sportu typu siłownia, bieganie, czy też jakieś inne zajęcia. Osobiście również mam nadwagę i polecam zajęcia z Boksu u goscinna.com. Odbywają się we wtorki i czwartki po 20 więc nie przeszkadza mi to z pogodzeniem pracy i innych obowiązków, a idzie się wymęczyć. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale nie znam tych 2 firm, które wymieniłaś… W Zamian mogę polecić Ci firmę, która naprawdę dobrze sprawdza się w dietach, co więcej jeśli masz obawę, że nie dowiozą Ci do Rybnika, to tu Cię pocieszę bo rozwożą po całej Polsce! A mówię o diecie  burakdieta.pl. Zerknij na ofertę, może coś znajdziesz dla siebie ?

Odnośnik do komentarza

Sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jeżeli potrzebujecie namiaru do sprawdzonego lekarza, który mógłby zająć się waszą dietą to myślę, że w enel.pl  bez wątpienia będziecie w stanie znaleźć odpowiednich specjalistów. Jest tam dostępny Dietetyk Katowice,  jeżeli jesteście tym zainteresowani, to proponuje się z nimi skontaktować. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...