Skocz do zawartości
Forum

Aluhaus opinie drzwi aluminiowe


Gość Paw8l

Rekomendowane odpowiedzi

U nas są drzwi od nich. Model August, odcień złoty dąb (polakierowane) + pochwyt po zewnętrznej stronie, od wewnątrz klamka. Mamy też mechanizm otwarcia na klawiaturę numeryczną super działa. Mega polecam, jak rozważasz takie bezpieczniejsze rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Benedykt napisał:

U nas są drzwi od nich. Model August, odcień złoty dąb (polakierowane) + pochwyt po zewnętrznej stronie, od wewnątrz klamka. Mamy też mechanizm otwarcia na klawiaturę numeryczną super działa. Mega polecam, jak rozważasz takie bezpieczniejsze rozwiązanie. 

Klawiatura numeryczna ciekawa, mój szef ma czytnik linii papilarnych. Też u nich zamawiał drzwi. Bardzo spodobał mi się ten mechanizm dlatego też u siebie taki rozważam. Myślę, że również zdecyduję się na Aluhaus. Kilka osób z mojego otoczenia ma od nich drzwi.

Odnośnik do komentarza

Jak już zamawiać od solidnej firmy to z klamką ? A najlepiej pochwytem, bo to teraz standard szczególnie od zewnętrznej strony drzwi. My zamawialiśmy w Aluhaus drzwi wiosną 2021roku. Wybraliśmy model Paulus, najbardziej nam odpowiadał nie chcieliśmy szukać już dalej. Odpowiednia ilość przeszkleń, podkreślająca design stolarki. Zdecydowanie był to nasz dobry wybór. 

Odnośnik do komentarza

Mnie się pochwyty podobają zarówno od zewnątrz, jak i od środka. My mamy też naświetla boczne przy drzwiach więc fajnie to wygląda razem + przeszklenia w drzwiach ozdobne. Nie będę oryginalna, też zamawiałam w Aluhaus. Nie sądziłam, że ta firma jest tak popularna ?

Odnośnik do komentarza
Gość komisarz

U mnie było podobnie, też nastawiałem się na wyższą cenę, a tu okazało się, że idealnie zmieściliśmy się w budżecie. Zdecydowaliśmy się na czytnik linii papilarnych w drzwiach. Taka technologia jest u mojego kolegi i bardzo mi się to spodobało. Nowocześnie i bardziej bezpiecznie moim zdaniem. Oczywiście pochwyt od zewnętrznej strony, w środku natomiast klamka tradycyjnie. Drzwi kolor antracyt tak jak i okna oraz dachówka. Pasuje idealnie do białej elewacji i szarej kostki przed domem, którą będziemy niedługo układać. 

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero sie buduję tzn. zacząłem mury budować. Robimy to sami z żoną i szwagrem po pracy więc jeszcze do wyboru stolarki daleko. Jednak jak rozmawiam z sąsiadami z naszej okolicy, a nasze "osiedle domków" jest nowe to 3 ma właśnie drzwi z Aluhaus. Dało mi to do myślenia. Każdy chwalił i poczytałem sobie trochę opinii o Aluhaus w internecie. Przewaga znaczna dobrych, na Facebooku na grupie też kilka osób chwaliło. Nie ukrywam, że biorę ich mocno pod uwagę, jednak wybór stolarki to pewnie na wiosnę.

Odnośnik do komentarza

Jakościowo chyba najlepsze drzwi jakie widziałam. Miałam przyjemność je zobaczyć u znajomych więc fajnie tak widzieć realizację, wtedy gdy sami szukaliśmy producenta. Oferował się jeszcze znajomy, że nam zrobi ale szczerze się cieszę, że przemówiłam mężowi do rozsądku. Mamy drzwi z Aluhaus z ciepłym progiem. Model Publius + doświetlenie po jednej stronie. Mamy lustro weneckie w przeszkleniach. W pochwycie ukryty przycisk do otwierania drzwi. Na https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-zewnetrzne/ znajdziesz dużo modeli i fajny konfigurator.

Odnośnik do komentarza

Tak ten konfigurator ułatwia wybór. Inaczej jak sobie w domu sam wszystko dobierzesz na spokojnie, a inaczej w salonie przy sprzedawcy. Ja osobiście wolę na spokojnie i bez zbędnej presji. Mimo, że obsługa w salonie partnera Aluhaus w moim mieście mega miła to ja jednak długo podejmuję decyzje. Konfigurator mi bardzo pomógł w decyzji. Drzwi super jakość, lekkie a przy tym szczelne i ciepłe. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...