Skocz do zawartości
Forum

Jak się rozwijacie?


Gość Loyle

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie intrygujące książki, joga (nauczanie i uczenie się wciąż), nauka francuskiego, podróżowanie, wypady do muzeów/galerii sztuki, dobre filmy psychologiczne, kursy on-line na edX, filmiki o tematyce psychologicznej na youtube (School of life ), rozmowy z ciekawymi ludźmi, próby nauki programowania, poszukiwanie kolejnych studiów, bieganie, rozwijanie wiedzy o seksuologii...brakuje wolontariatu, o to muszę uzupełnić listę!

No i polecam sobie poczytać o tym Co to jest packrafting

Moja ostatnia pasja. Byłam w tym roku i w przysżłym znowu sie wybieram.

Lintern-01046-1-900x600.jpg

Odnośnik do komentarza

 Chciałam się podzielić moją niedawną odkrywką, która znacząco przyczyniła się do mojego rozwoju zawodowego. Mam już 30 lat i wciąż staram się rozwijać swoje umiejętności. Ostatnio zaczęłam uczęszczać na kursy programowania w GoIT. Szczególnie chcę polecić kurs Java ( https://goit.global/pl/courses/java/ ) – to niesamowita okazja, by zgłębić się w świat programowania, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy masz już jakieś doświadczenie. Materiał jest świetnie zorganizowany, a instruktorzy naprawdę kompetentni i pomocni. Jeśli tak jak ja pragniesz ciągłego rozwoju, polecam sprawdzić ofertę GoIT. Warto inwestować w siebie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...