Skocz do zawartości
Forum

Potrącenie przez samochód


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prawie tydzień temu potrącił mnie samochód . Jechałem ścieżką rowerową przez pasy i wjechał we mnie samochód. Straciłem przytomność i obudziłem się w karetce . Gdy dojechaliśmy do szpitala zrobili Mi niezbędne badania , tk głowy, klatki piersiowej , brzucha i kręgosłupa. Wszystko wyszło dobrze . Ogólnie czułem się dobrze więc mnie wypisali . Moje obrażania to dwa duże guzy na głowie, stłuczony mięsień w pośladku że ciężko Mi się chodzi, oraz do końca nie mogę wyprostować prawej ręki bo łapie mnie prąd. Byłem wczoraj u lekarza i dostałem kartkę że jestem nie zdolny do pracy przez dwa tyg . Dodam że nie pracuje na umowę, jestem złotą rączką . Rozmawiałem ze sprawca wypadku przez telefon i przyznał się że to było z jego winy bo mnie nie zauważył. Rozmawialiśmy o jakimś odszkodowaniu dla mnie, i sprawca powiedział że nie chce iść do sądu że zapłaci Mi normalnie do ręki i spiszemy umowę że Mk zapłacił. Rower jest w takim sobie stanie. Porysowany i całe przednie koło wygięte. Moje pytanie czy wie ktoś ile mogę takiego odszkodowania od sprawcy zarządac?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...