Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Czy możecie polecić dobry sklep z peptydami ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł

Ogólnie jeśli chodzi o redukcję to długi czas całkiem fajnie u mnie to szło, ale teraz zauważyłem, że się trochę pojawił zastój. Trochę osób mi już mówiło, by włączyć peptydy, ale jakoś nie jestem do końca przekonany, jeśli ewentualnie macie jakieś doświadczenia pod tym kątem, może coś polecić pod kątem konkretnych substancji, które można używać, ewentualnie macie sprawdzonych dostawców to dajcie znać co będzie warto wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil

Zwróć uwagę na ofertę przygotowywaną przez https://peptides.net.pl/ Sklep ma świetnie przygotowaną ofertę, można liczyć na ich propozycje szczególnie jak będziesz szukał peptydów z pewnych źródeł. Dobra jakość a jednocześnie sensowna cena. Co do samego sklepu to na pewno też duży plus, bo pakują dyskretnie. Jak chodzi o wybór peptydów to też kwestia indywidualnego dopasowania w zależności jak organizm będzie reagował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...