Skocz do zawartości
Forum

Co mi grozi skoro mam 13 lat


Gość ada13

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat i chodzę do szkoły. chodzi o to że kilka dni temu kamera mnie złapała i nie wiem jak się z tego wywiązać. Moja nauczycielka z matematyki ponoć idzie za PISEM, wszyscy tak mówią, ze jej rodzina cała idzie. Ja zabrałam flamaster i jej na aucie napisałam na drzwiach jeba... PIS i mnie złapała kamera. Wylądowałam u dyrektorki i one wezwały policje i moich rodziców bo napis zostawił na białym lakierze ślady co się zmyć do końca nie dało. Rodzice mnie wspierają, ale nie przyznają tego w szkole i udaja że sa źli. Tata mnie pochwalił że walcze o lepsza przyszłość dla swojego pokolenia. Ale rodzice się boją i ja też że sąd mnie ukarze i że np. tego nie umożą i będę miała złą opinię w dokumentach albo wymyslą mi kuratora. Szkoła chce mi zachowanie obniżyć a było zawsze wzorowe i średnią mam zawsze prawie 5.0 i to mi może zaszkodzić. Jak myslicie na tym forum psychologicznym, co mi grozi skoro jestem nieletnia. Czy sad może mnie uniewinnić gdyby np. nielubił też PISU jakiś sędzia? Prosze o kom. bo to ważne dla mnie. Sprawa życia i smierci dla mnie.  Mój kolega mi powiedział że kamery przed szkołą to nie działają, ze nie są prawdziwe, inaczej nie zrobiłabym tego.

Odnośnik do komentarza

Zniszczyłaś czyjeś mienie. Popełniłaś karalny czyn o charakterze chuliganskim. Dla osądu popełnionego czynu w wymiarze moralnym nie ma znaczenia ile masz lat. Dla osądu karnego już niestety ma.

 

Dzisiaj flamaster, jutro puszka z farbą, pojutrze duży kamień w dłoni a w przyszłym tygodniu nóż prosto w bebechy wydumanych przeciwników.

W wieku 13 lat dziecko ma prawo być głupie. Ciekawi mnie postawa twoich rodziców. Według mnie to zdziczałe bydło. Normalni idioci. Wspierają cię bo walczysz. Ale o co ? Dla kogo? Za kogo ?

Powinni wywalić cię ze szkoły na zbity pysk. Powinnaś dostać haka w papierach. Powinnaś to co zrobiłaś zapamiętać do końca życia.

I nie ważne co wypisałaś flamastrem, ważne że komuś coś zniszczyłaś. A tego nigdy i nigdzie nie wolno robić nikomu.

 

Szkoda, że nie można sobie wymienić rodziców na lepszych i mądrzejszych.

Zapłacą za ciebie karę za zniszczony lakier i pewnie będą cię wspierać w dalszej walce.

W końcu wylądujesz w więzieniu a tam jakaś morderczyni utnie ci przemyconą żyletką łeb.

Biedna jesteś, że nie wyrażasz żalu z powodu tego co zrobiłaś.

Zła to wróżba na przyszły Twój los.

Odnośnik do komentarza

Rodzice nienawidzą PiSu. Dlaczego? Nie chcą dostawać od Państwa na ciebie sześciu tysiecy złotych rocznie? A to co roku super laptop i piękne wakacje!

Nie chcą pracować parę lat krócej żeby cieszyć się życiem emerytów?

Nie chcą aby babcie i dziadkowie dostawali parę tysięcy kasy rocznie?

Przecież jak ci od Tuska dojdą do władzy to zabiorą wszystko!

Już ich znamy bo rządzili.

Waloryzacja emerytur dziś po 150 zł a za Tuska i ZSL po cztery pięćdziesiąt.

No to jak?

Chyba coś z logiką na bakier, co nie?

Niech cię wywalą ze szkoły bo za głupotę trzeba płacić.

Odnośnik do komentarza

ADO, zniszczone mienie to jest problem. Nie ważne jakie Ty i nauczycielka macie poglądy. Wyraża się je inaczej. Twoi rodzice popełniają błąd wychowawczy,wspierając Cię w taki sposób... Co innego iść na protest z transparentem, co innego nieszczyc czyjś samochód. Zwykły wybryk chuligański. I za to możesz dostać kuratora.  Natomiast nie będziesz jedyną nastolatką z nadzorem kuratora... nic się nie zmieni, będziesz chodzić do szkoły, będziesz raz na jakiś czas  spotykać się z kuratorem, on będzie sprawdzał jak realizujesz obowiązek szkolny. Zachowanie na 100 procent powinnaś mieć obniżone. 

Najbardziej martwi Twój brak skruchy, uważasz, że problemem jest przyłapanie Cię,  a nie głupota, jaką zrobiłaś...

Ps. Również nie przepadam za PiS, ale to nie ma znaczenia, tak jak prywatne poglądy sędziego...

Odnośnik do komentarza

Nie żałuję bo sprawa była słuszna, ta kobieta wszyscy mówią że na PIS głosowała, a z tym trzeba walczyc. Mój wujek też jest za PIS i rodzice z nim przez to zerwali kontakt, bo nie można ze zdrajcami się przyjaźnić, co zniszczenie Polski powodują i nie chcą tolerancji dla mniejszosci innych. Polska jest zacofana, u mnie połowa klasy na religię chodzi i do komuni kiedyś szła, bo wierzą w bajki o bogu, bo PIS klęczy w telewizji i im to pokazuje w Częstochowie. Nie chcę być karana, nie zrobiłam nic złego, a walczyłam o wszystkich z mojego pokolenia wolnośc i szczęście. PIS to sama nienawiść do drugiego czowieka, co nawet widac po anuczycielce, bo gdyby tak nie było to załatwiłaby to ze mną, ze mną pogadała i odmówiła dyrektorce wzywanie policji. To był tylko marker. A zabic nikogo bym nie potrafiła, bo nie jestem taka i nigdy tego nie zrobię. Interesuję się polityką, dlatego wiem, kto niszczy wszystko. Moi rodzice nie potrzebują 500 zł dla biedaków, bo z dziadkami mają firmę i ze starszym bratem, mamy wszystko co chcemy, rodzice robią interesy, mają do tego głowę bym tym zarządzać.

Odnośnik do komentarza

I wszystko jasne. Młoda idiotka co dopiero przestała się bawić lalkami, kierowana nienawiścią i mściwością wpojoną jej przez zidiociałych  rodziców niszczy samochody ludziom którzy inaczej niż ona rozumieją rzeczywistość.

Wystawiasz najgorszą opinię betonowej opozycji politycznej. Jest to opinia, że opozycja to dzisiaj banda złodziei kradnących spokojnym ludziom ich majątek. Niszczących i zabijających.

Po takich tekstach jak twój młoda idiotko aż się chce iść zagłosować na PiS. 

A co do Boga.

Każdy ma prawo wierzyć w co chce. W Polsce są ludzie wierzący w Boga spod znaku różnych religii. I Żydzi i Muzułmanie i chrześcijanie wierzą w Boga. Ateistów jest najmniej. 

Każdy z wierzących jest dla was śmieciem ?

Każdy tylko nie wy, idioci z opozycji. 

Dzisiaj nie potrzebujecie bogatej pomocy państwa. Gardzicie pieniędzmi. Ale może być tak, że tatuś pierdolnie w kalendarz a brata zamkną za pedofilię. I co ? Też wzgardzisz forsą na chleb i naukę ?

 

Z całym szacunkiem ale niech was debile chuj strzeli. Pierdolę ciebie i twoich starych. I takich jak wy idiotów.

Odnośnik do komentarza

Tak jest. Jestem zwolennikiem rządów PiS. Niech rządzą jeszcze kilka kadencji.

Jestem pisowcem który nigdy nikomu nic nie zniszczył,  nikogo nie naraził na ciężki stres i nikogo nie okradł. Takie zachowanie nazywa się kulturą społeczną.

A jak czytam takie obrzydliwości jak twoje to moje poparcie dla PiS rośnie. Pragnę żeby dalej pomagali ludziom. Żeby pieniądze które za waszych rządów były rozkradane i przez waszą nieudolność topione w bagnie trafiały do ludzi. Do biednych i bogatych. Żeby ludzie mięli lepszą opiekę medyczną. Żeby szpitale nie były jak za waszych rządów zamykane.

Niech Bóg da zdrowie Kaczyńskiemu i Morawieckiemu. Niech zrobią wszystko żeby Polacy wstali z kolan.

Niech będzie wolność i uczciwość.

Precz z darmozjadami, oszustami i matołami z liberalnej odczłowieczonej opozycji.

 

I niech Polacy będą szczęśliwi.

Amen.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość ada13 napisał:

Jesteście wszyscy chorzy, moi rodzice na was pracują byście mieli dobrze bo wy nie pracujecie nie uczycie się, macie tylko zawód z zawodóowki i głodne dzieci!

Niech twoi rodzice wsadzą sobie swoje pieniądze do dupy. Biedni obejdą się bez nich. Znamy tę waszą hojność bogaczy. Widzieliśmy jak Trzaskowski "poratował" żebrzącą o pomoc w kupnie leków dla chorej córeczki kobietę-matkę wręczając jej całe 20 groszy.

 

Tak więc spierdalaj ty szowinistyczna żeńską świnio.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...