Skocz do zawartości
Forum

Stwardniała szyja oraz okolice szczęki i ucha


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Damian, 24lata. Od ok. 6 miesięcy mam poważny problem z szyja, okolicą szczęki oraz ucha. Mianowicie cała prawa strona szyjii stwardniała jak kamień tak samo jak i na kącie pod rzuchwą oraz za uchem, z rana gdy wstane czuje się dobrze ale w pracy po ok. 3h wszystko zaczyna twardniec i czuje ból jak by mi szczekę rwało w stronę szyji. Nie jest to bardzo mocny ból lecz jednak bardzo denerwuje i bardzo mnie rozprasza bynajmniej w pracy, nie moge przestać o tym myslec, bardzo mnie to stresuje, byłem na nadaniu komputerowym z kontrastem i nic nie wykazalo.......  Dodam że gdy uniose głowę do gory to po lewej wszystko jest mięciutkie aż się palce wtapiają A po prawej stronie cała szyja napięta tak jak by mięśnie lub węzły chłonne i to idzie od samego dołu szyji aż po szczękę (okolice slinianki) oraz za ucha.... Dodam że boli mnie prawe ucho gdy przycisne palcem w środek ucha. Czasami czuje jak bym miał jakieś bąbelki w uchu.... Nie wiem już co mam robić, mieszkam w Niemczech mój lekarz rodzinny (polak) nie ma pojęcia co to może być....  Co jakiś czas gdy przycisne pod rzuchwą na szyję to coś pyka tak jak bym nacisnął na bąbelek który się przesunął. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...