Skocz do zawartości
Forum

Czy takie skrzepy są normalne?


Gość m...8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 13 lat i problem z miesiączkowaniem. Okres mam już od czerwca 2020 roku, ale mój cykl trwał tylko 19-20 dni (czasem nawet 14-16) więc miesiączkę dostawałam na początku miesiąca i pod koniec. Później zaczął się w miarę regulować i mój cykl trwał 23-25 dni, więc zaczęłam mieć okres tak jak powinno czyli raz w miesiącu. Pod koniec sierpnia 2021 dostałam bardzo mocnego okresu (wcześniej nie miałam takich mocnych) zaniepokoiły mnie skrzepy przez pierwsze 3 dni, było ich całkiem sporo. Przez cały wrzesień nie miałam okresu, i dostałam go dopiero na początku października w 48 dniu cyklu. Na szczęście już bez żadnych skrzepów i nie był mocny. Trochę mniej niż 2 tygodnie później, w 14 dniu cyklu znowu dostałam okres, znowu mocny i z dużą ilością skrzepów, co mnie bardzo niepokoi. Proszę o odpowiedź czy skrzepy są normalne, bo trochę się boje.

Odnośnik do komentarza

Nie lekcewaz tego to mogą być torbiele. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i uzyskasz pomoc bo tutaj nie  uzyskasz odpowiedźi od lekarza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...