Skocz do zawartości
Forum

Stosunek a ciąża


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Chciałaby porady. Moje cykle wynoszą 32-33 , ostatnia miesiączka 10.09 , owulacja wystąpiła 15dnia cyklu , test owulacyjny , monitoring.

W dzień poprzedzający owulację był pełny stosunek , oraz dwa dni po. 

Obecny okres powinien się zacząć wczoraj , ale nic na niego nie wskazuje , zawsze dwa dni przed miesiączką miałam plamienie , które tym razem się nie pojawiło. Mam bóle podbrzusza jak na okres , czasami zakluje mnie w kroczu , oraz piersi bolą ale tylko gdy ściskam w miejscu sutka. Wczoraj natomiast zauważyłam duża ilość śluzu , która utrzymuje się do teraz ( mleczy , rzadki ) zrobiłam wczoraj test który wyszedł negatywny , czy ten wynik można uznać za wiarygodny , i muszę wyluzować bo raczej ten stres może wpłynąć na opóźnienie miesiączki??? Pozdrawiam i liczę na słowa które mnie uspokoją. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość ola napisał:

zbyt szybko na objawy ciąży, jeśli test wykluczył ciąże polecam poczekać za miesiączka i starać się nie stresować, a na przyszłość polecam antykoncepcję bez hormonów - komputer cyklu cyclotest myWay

Przyszła Pani tutaj z odpowiedzią , czy z reklamą.... Oczywiście że objawy mogą się pojawić , ale raczej będą one jak na miesiączkę. Chyba że któryś z objawów jest całkiem inny jak dotychczas. Zrób test po 5 dniach spóźnienia, i będziesz wiedziała. Jeśli nadal Ci to nie da spokój zrób poprostu badanie krwi. A jak nie to do lekarza niech szuka przyczyny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...