Skocz do zawartości
Forum

Przeszłość


Asia gosz

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałam to w inny poście i koncie ale usunęliście mi to wiec pisze ponowię . Rozmawiałam z moim kolegą jakiś czas temu i przypomniał mi sytuacje w którym jakiś chłopak w 2 klasie podstawowki powiedział do mnie dziwk* . Ten chłopczyk również był w 2 klasie aktualnie mam 18 i czuje zje przez to jak gowno . Taka mała rzecz sprawiła ze moje samopoczucie 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

To jeżeli masz 18 lat i to jest jedyna przykrość jaka doświadczyłaś że rozpamietujesz to po latach musisz mieć niesamowicie wspaniałe życie.

 

"Kto nie doznał goryczy ni razu,

Ten nie dozna słodyczy w niebie"

Doznałam wiele razy dlatego teraz się nimi przejmuje. Mam wraZsnie ze troszeczkę kolekcjonuje złe rzeczy i wrzucam je do jednego worka 

Odnośnik do komentarza

To zdarzenia ktoś Ci przypomniał, ale sama o tym nie pamiętałaś-tak? Zauważ, że skoro taki chłopczyk wyraża się w ten sposób, to na 100% nie wie co to słowo oznacza. Obawiam się, że w ten sposób w jego domu tata zwracał się do mamy. To nie jest powód byś czuła się tak jak piszesz. Podejrzewam, że ogólnie od zawsze masz niskie poczucie wartości i dlatego się tak czujesz. Wystarczy jakiś znak, wspomnienie i spychasz złe samopoczucie na to właśnie. Tymczasem jest odwrotnie. Czujesz sie tak nie z powodu zdarzenia, a z powodu niskiej samooceny. Może zacznij od zadbania o podwyższenie swojej wartości, polubienie siebie? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...