Skocz do zawartości
Forum

Adwokat


Gość saraniowak

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałam się na rozwód i szukam obecnie jakieś sensownej kancelarii prawnej, na którą będzie można w tym zakresie liczyć. Jeśli ewentualnie możecie coś polecić to dawajcie znać. Najlepiej kogoś kto specjalizuje się w rozwodach i zagwarantuje pomoc także jeśli chodzi o uzyskanie opieki nad dziećmi. Dajcie znać jakie kancelarie polecacie.

 

Odnośnik do komentarza

Mnie sprawę rozwodową poprowadziła Pani Anna Maria Rop z Centrum Rozwodów w Opolu i jestem zadowolony z jej pomocy. Świetne podejście do klienta i próba poprowadzenia sprawy z uwzględnieniem indywidualnych uwarunkowań. Jeśli chcesz walczyć o orzeczenie o winie to uważam, że warto faktycznie na jej pomoc się zdecydować. Kontakt do niej (adres mailowy kancelaria.rop@wp.pl  i telefon 504160253)

Odnośnik do komentarza

Ja osobom z Trójmiasta mogę polecić mecenasa Michała Mindykowskiego. Na jego stronie jest dokładny adres kancelarii http://www.mindykowski.pl/ . Kompetentny, rzetelny, terminowy. Z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Moja sprawa nie była prosta. Do tego dochodziły emocje. Pan mecenas przedstawił mi wszystko co i jak, punkt po punkcie. Wszystko wyjaśnił, zajął się dokumentami. O nic nie musiałam się martwić.

Odnośnik do komentarza

Mogę polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego, on prowadził moją sprawę rozwodową, jest skuteczny, doskonale zna prawo rodzinne, wie wszystko na temat takich postępowań. W moim przypadku świetnie sobie poradził ze wszystkim, nawet z alimentami czy ustanowieniem opieki nad dzieckiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...