Skocz do zawartości
Forum

Zaczerwienione oczy


Gość August

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Od paru miesięcy borykam się z problemem przekrwionych oczu, tzw pajęczynek na oku. Z tym że czasem bywają dni że ich nie ma, a czasem oczy są bardzo zaczerwienione. Bywa i tak, że tylko jedno oko jest czerwone. Zauważyłem, że nie ma znaczenia ile śpie i ile czasu spędzam przed ekranem. To, czy oczy danego dnia będą czerwone czy nie to loteria. Jest jednak inna zależność - zauważyełem, że kiedy wstaje rano i przychodzi mi spędzić parę godzin na świeżym powietrzu po czym wracam do domu - wtedy oba oczy, a zwlaszcza prawe, jest mocno przekrwione, naczynka są rozszerzone. Także problem jest mocniejszy w pracy - pracuje w dyskoncie, jest jasne nienaturalne światło i klimatyzacja. Byłem u dwóch okulistów - jeden stwierdził zapalenie spojówek, drugi natomiast stwierdzil, ze tak naturalnie mam juz poszerzone naczynka. Jednak ja myśle, że musi być jakaś przyczyna tego, że czasem są fatalnie rozszerzone, a czasem normalne. Borykałem się z podobnym problemem również w podobnym okresie rok temu, zimą tego nie było, więc może to jest jakaś alergia? Jednak czynniki musialyby byc w pracy oraz na swiezym powietrzu - wtedy oczy najbardziej się czerwienią. Probowalem roznych kropel jak tobradex, sulfacetamidum a takze sztuczne lzy jak starazolin. Nic nie pomaga

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...